AppSale – promocje w AppStore #55

W ten już nie tak mroźny, niedzielny wieczór zapraszam Was do zapoznania się z najświeższymi aplikacjami, jakie AppStore przecenił w tym tygodniu. Jeżeli jeszcze ich nie pobraliście (zupełnie za darmo), czas najwyższy to uczynić. W AppSale’u nigdy nie znajdziecie gniotów – opisujemy tylko najlepsze apki, jakie uda nam się wygrzebać z iOS-owskiego sklepu. Jesteście ciekawi w co takiego będziecie grać dzisiejszego wieczoru? Oto moje propozycje: Busted, Whodunit?, Lumberwhack: Defend the Wild, oraz Abyss: the Wraiths of Eden.

Busted

Co powiecie na znakomitą ,,ścigajkę”, w której Waszym zadaniem jest ucieczka przez policją i blokadami na Was zastawionymi? Jeżeli lubicie szybką jazdę i macie sprawne palce, powinno Wam pójść gładko. Przynajmniej na początku …

Zasiadacie za kierownicą i w drogę! Jeździcie fajną bryką przez miasto pełne skrzyżowań, znaków drogowych, mostów i innych miejsc, które umożliwiają ucieczkę przed policją. Jeżeli dacie się złapać, zaczynacie swoje zadanie od nowa. Co zrobić, aby do tego nie doszło? Bawić się ze służbami w kotka i myszkę.

Kiedy oni podjeżdżają blisko Was, zwolnijcie i udawajcie wzorowych kierowców! Kiedy słyszycie koguty gdzieś daleko w tyle, gaz do dechy i jazda! Nie zdziwcie się jednak, jak siły policyjne się połączą i na którejś z dróg spotkacie poprzeczną blokadę. Nie ma co panikować, tylko wjeżdżać w nią z pełnym impetem i modlić się o to, aby udało się ją zniszczyć.

W grze będziecie mieć okazję na ulepszanie swoich bryk, kupowanie dodatkowego paliwa, turbodoładowania i innych fantów za zebrane na drodze pieniądze – jest ich stosunkowo dużo, więc będziecie mieć w kieszeni kilka tysiaków, zanim zdążycie się obejrzeć.

Jak widzicie na obrazku wyżej, samochody, którymi jeździcie mogą wykonywać skoki pod warunkiem, że wjadą na odpowiednie wzniesienie – taki skok daje możliwość uzyskania większej przewagi nad policją. Przecena aplikacji z $0,99. Pobierz Busted za darmo w AppStore.

 Whodunit?

Jeżeli nie jesteście wyjątkowo obrzydliwi, polecam Wam aplikację, która mnie osobiście zachwyciła ze względu na swoją grafikę, banalność i … pomysł. Czy jesteście w stanie stwierdzić kto puścił głośnego bąka w kinie?

Waszym zadaniem w opisywanej aplikacji będzie zlokalizowanie niekulturalnego widza. Jeden z tych niepozornie wyglądających dzieciaczków nie robi sobie niczego z tego, że znajduje się w publicznym miejscu i popierduje sobie głośno na potęgę. Będziecie musieli znaleźć tego odważniaka i wskazać go palcem.

W jaki sposób możecie zdemaskować ,,pierdzibąka”? Przede wszystkim dzięki zwracaniu szczególnej uwagi na wzrok ludzi siedzących na sali. To on powinien podpowiedzieć Wam gdzie szukać. Jeżeli wszyscy nagle skierują swoje szanowne oczy na jednego człowieczka, chyba sprawa będzie załatwiona, prawda?

Dzięki temu, że w grze jest cała masa leveli, będziecie mieć szansę na sprawdzanie się w różnych sytuacjach. Na początku kino będzie słabo zapełnione. Co kilka etapów będą odblokowywane kolejne postaci, które dołączą do grona widzów. Im dalszy poziom, tym sala będzie pełniejsza. Ciekawe czy wtedy też poradzicie sobie ze śmierdzielem…

Uwierzcie mi, że ta gra potrafi wywołać u człowieka paniczny śmiech. Słuchanie różnych bąków jest przyjemne, do czasu, aż twórcy aplikacji nie wymyślą smartfonowego nosa. Kiedy ten zagości w naszych telefonach, lepiej będzie omijać tę produkcję z daleka ;) Przecenka z $0,99. Pobierz grę za darmo w AppStore.

 Abyss: the Wraiths of Eden

Fani gier, w których zadanie gracza polega na znajdowaniu różnych przedmiotów mogą zacząć się cieszyć, gdyż została właśnie przeceniona produkcja, w której naszym celem jest odnalezienie nurka, który zaginął kilkanaście dni temu…

Wcielamy się w postać kobiety, która jest przyjaciółką zaginionego. Dziewczyna wie, że mężczyzna żyje. Chce za wszelką cenę go znaleźć. Zaczyna od przeszukiwania wraków, które znajdują się pod wodą. Chyba nie wie, na co się pisze. To niebezpieczna i mroczna, podwodna tajemnica…

Jak się później dowiecie, poza parą jest jeszcze ktoś inny. Ktoś zły. Ten ktoś przetrzymuje głównego bohatera. Ten na szczęście zostawił po sobie znaki, dzięki którym dziewczyna będzie w stanie do niego dotrzeć.

Podczas poszukiwań będziecie musieli wysilić swoje mózgownice. Pod wodą znajdziecie wiele zagadek, które należy rozwiązać. W przeciwnym wypadku nie uda Wam się nigdy dotrzeć do przyjaciela. Jego życie jest w Waszych rękach. Lubicie poszukiwania ukrytych przedmiotów? Świetnie się składa – będziecie mieć masę frajdy.

Wielkim plusem aplikacji jest to, że dostępny jest w niej język polski. Dzięki temu nie będziecie musieli ,,walić na oślep” palcem po ekranie, w celu znalezienia przedmiotu, którego nazwy nie kojarzycie. Przecena z $0,99 na zero. Pobierz grę za darmo w AppStore.

 Lumberwhack: Defend the Wild

Wszyscy obrońcy zwierząt proszeni są o stawienie się w tej recenzji. Do lasu przyjechali źli ludzie, którzy chcą uwięzić mieszkające tam zwierzęta. Chyba nie pozwolicie na to, aby stała się im krzywda?

Początkowo do walki z wrogami macie tylko jedną małą małpkę (widoczna z lewej strony ekranu), która sama stara się uporać z wrogami. Oczywiście bez Waszej pomocy misja nie pójdzie tak sprawnie, jak powinna. Bierzcie się do roboty i rozwalcie wszystkie osoby, które chcą uwięzić zwierzaki.

Z levelu na level będziecie dostawać kolejnego zwierzaka, który będzie w stanie pomóc sprytnej małpce. Najpierw będzie to orangutan, który swoimi kopnięciami powoduje duże szkody w zdrowiu przybyłych. Kiedy to nie będzie wystarczało, trzeba będzie pomyśleć o dodatkowej pomocy. Co powiecie na węża lub lwa? Chyba dadzą sobie radę z takimi słabiakami?

W grze walutą są listki. Za odpowiednią ich ilość będziecie mogli kupować ulepszenia do swoich zwierzaków. Będą mogły z większą siłą uderzać przeciwnika, a ich zdrowie będzie w lepszym stanie.

Podsumowując: bardzo ciekawa aplikacja, która uczy i bawi. Myślę, że można ją przekazać w ręce dzieci, aby nauczyły się, że nie wolno maltretować zwierząt i że te potrafią się boleśnie odwdzięczyć. Jeżeli stwierdzicie, że jest zbyt brutalna, sami spróbujcie swoich sił ;) Przecena z $0,99. Pobierz grę z darmo w AppStore.

Odcinek 55 cyklu AppSale uważam za zakończony ;) Mam nadzieję, że bawiliście się dobrze, i że Wasze jabłuszkowe urządzenia zostały odpicowane nowymi aplikacjami, które obecnie możliwe są do pobrania za darmo. Pamiętajcie, że każda z przedstawionych apek może mieć swój ,,termin ważności”, po którym cena powróci do normy – spieszcie się więc z pobieraniem.

Podzielcie się swoimi opiniami odnośnie gier i całego cyklu w komentarzach! Każdy Wasz wpis będzie dla nas niezwykle cenny. Trzymajcie się ciepło :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button