Another World – prawdziwy klasyk w mobilnej wersji

Nieco starsi czytelnicy naszego blogu zapewne nie będą musieli zastanawiać się nad tym, czym jest gra „Another World”. Gorzej z teraźniejszymi nastolatkami, którzy nie pamiętają pierwszych produkcji wydawanych na początku lat 90. ubiegłego wieku. Nieważne jednak czy należysz do bardziej doświadczonych fanów gier, czy nie. I tak bowiem powinieneś wiedzieć, że „odgrzany” przez studio DotEmu dawny hit „Another World” można pobrać z Google Play i gra się w niego bardzo dobrze, o czym zapewne będziecie chcieli sami się przekonać chwilę po zapoznaniu się z treścią tego wpisu.

Głównym bohaterem „Another World” jest młody naukowiec-wynalazca, który – ze względu na swoje niepowodzenia naukowe – zostaje zesłany do bliżej nieokreślonego świata, gdzie prawie wszystko jest wrogo nastawione na „obcych” z innych planet bądź wymiarów.

Oczywiście nie mogło być tak, żeby pierwszoplanowa postać gry była pozbawiona wszelkich broni. W „Another World” mamy więc do dyspozycji pistolety, dzięki którym jesteśmy w stanie unicestwiać różne zmutowane stwory zamieszkujące tytułowy Inny Świat.

To, co wyróżnia mobilną wersję hitu z lat 90. XX wieku od jej pierwszej edycji, to bez wątpienia nieco odmieniona oprawa graficzna. W Google Play kupić możemy bowiem wersję HD, co oznacza, że w trakcie gry w „Another World” nie będziemy już musieli oglądać wielu pikseli i innych nieestetycznie wyglądających elementów wizualnych.

Warto wspomnieć również o tym, iż „odgrzewany” Inny Świat pozwala korzystać z Open Feint, tak więc każdym wynikiem osiągniętym w „Another World” możemy pochwalić się wszystkim znajomym.

Niestety, pod koniec tego opisu musimy napisać także o pewnej wadzie mobilnej wersji „Another World” – pobranie tej gry z Google Play to koszt ponad 16 złotych, a to – według nas – lekka przesada.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button