Idiot Test 3 – udowodnij, że nie jesteś idiotą!

W przeciwieństwie do testu sprawdzającego poziom IQ, twórcy aplikacji Idiot Test 3 postawili, że udowodnią Ci (prędzej, czy później), że jesteś idiotą. Masz tylko jedną szansę na popełnienie błędu. Jeśli to nastąpi – otrzymujesz tytuł ,,looser’a”. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby udowodnić tej wrednej maszynie, że jesteś geniuszem.

idiota

Jeżeli zdradzę za dużo szczegółów, nie będzie Wam dane otrzymanie zaszczytnego  tytułu ,,complete idiot”. Postaram się przedstawić aplikację ogólnikowo, żeby każdy z Was miał szanse na sprawdzenie swojej głupoty(?).

Apka na każdej z plansz daje nam zadanie. Na początku musimy, zgodnie z instrukcjami dotykać przycisków określonego koloru. W kolejnych etapach wybieramy figury geometryczne. Następny krok, to wybieranie kaczki, która nie pasuje do kilkunastu pozostałych. Dalsze etapy są już trudniejsze. Nasz test jest czasowo ograniczony. W lewym dolnym rogu mamy timer, który sygnalizuje jak długo zmagamy się z testem.

idiot

Szata graficzna jest nieskomplikowana, trochę komiksowa, gazetowa. Jeżeli chodzi o elementy dźwiękowe – każdy, kto chce usłyszeć obelgi skierowane w swoją stronę, powinien pobrać tą aplikację jak najszybciej. idi

Na Facebooku możemy podzielić się swoim poziomem ,,zidiocenia”, a także przeczytać informacje o tym samym poziomie u innych znajomych.

Pytanie: po co?

Aplikacja zawitała na mojego iPhone’a tylko na potrzeby testów – obecnie nie ma już po niej śladu.

Warto spróbować swoich sił. Problem może się pojawić, jeżeli nie znamy języka angielskiego – komendy są wydawane w tym właśnie języku. Apka z cyklu: pobierz, uruchom, pobaw się 10 minut, usuń.

Do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 3/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button