Hardest Game Ever 2 – najtrudniejsza gra, w jaką przyjdzie Ci zagrać!

Przypomnienie czasów dzieciństwa. Masa śmiechu od samego początku. Manewrowanie głową zagluconego chłopca usypiającego nad miską z zupą – bezcenne. W tą grę trzeba zagrać chociaż raz w życiu!  Jeżeli jeszcze o niej nie słyszałeś – czytaj dalej, a z pewnością nie pożałujesz! Ostrzeżenie: jeśli zaczniesz grać – będziesz miał problem z zaprzestaniem.

i2iii

Nasze zadanie polega na pokonywaniu kolejnych leveli za pomocą swoich sprawnych dłoni. Początkowo musimy w odpowiednim czasie ,,wygilgotać” kolorowym piórkiem stopę w zależności od tego, w jakim miejscu na kolorowej planszy się znajdzie. Następny poziom to bardzo znana zabawa ,,papier, nożyce, kamień” – musimy wykazać się refleksem oceniając, kto wygrał (ewentualnie zadecydować o równowadze). gluty

Etap trzeci rozłożył mnie na łopatki. Nasze zadanie polega na utrzymaniu głowy usypiającego chłopca tak, aby jego spływające gluty nie wpadły do zupy… Na samą myśl o tym levelu mam odruch wymiotny.

Za każdy etap otrzymujemy odpowiednią ilość punktów. Jeżeli nie zmieścimy się w wyznaczonym limicie – zostajemy zamknięci w więzieniu i tylko powtórka planszy może nas uratować.

Co kilka minut gra proponuje nam ,,cheatowanie” za pomocą zebranych podczas gry bonusów. Przyznaję, że z tak bezpośrednim przekazem jeszcze się nie spotkałam.

Zabawa jest przednia. Gra z pewnością nie należy do ideałów ani pod względem wizualnym, ani dźwiękowym. Ja osobiście ją polecam, choćby dlatego, żeby poprawić sobie humor.

Pobierz Hardest Game Ever 2 w AppStore za darmo.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button