Shooting Showdown – przeładuj i strzelaj!

Market pełny jest gier, w których strzelamy do terrorystów, czarnoskórych gangsterów, potworów z piekła rodem, kurczaków… Dlaczego więc strzelanie do talerzy jest takie ekscytujące? Sprawdźcie sami!

Shooting Showdown jest produkcją znanego z Guncrafter’a studia Naquatic LLC, które znane jest z dobrego przygotowania swoich aplikacji. I w tym wypadku nie możemy się za dużo rozczarować. W grze wcielamy się w strzelca, trenującego swe umiejętności na strzelnicy, w różnych konkurencjach. Strzelamy do talerzy, poruszających się elementów, tarczy, tych okrągłych i tych w kształcie sylwetki człowieka. Gra została wyposażona w dobry algorytm fizyczny, czyli cele rozpadają się realistycznie na drobne kawałeczki po trafieniu. Ku mojemu rozczarowaniu nie ma możliwości celowania przez przyrządy celownicze danej pukawki, przez co jesteśmy zmuszeni strzelać z biodra i na przysłowiowe oko. Pociski potrafią nieźle zboczyć z trajektorii lotu, im szybciej to zrozumiecie i zaczniecie wykorzystywać szybkostrzelność giwery, tym szybciej zaczniecie wygrywać zawody z innymi graczami. Bo o to w tej grze właściwie chodzi, jeśli ktoś szukał gry do rozgrywki solo, to tu się trochę zawiedzie, gdyż solo możemy tylko strzelać na treningu. Pojedynki z żywym przeciwnikiem to jednak cały miód tej gry. Nie strzelamy do siebie, tylko próbujemy nabić jak najwięcej punktów, strącając cele ze strzelnicy szybciej, niż to zrobi przeciwnik. Gra czasem rzuci nas do niesprawiedliwego pojedynku, gdy my mamy na wyposażeniu pistolet, przeciwnik znajduje się z kałasznikowem. Niestety nie da się nadrobić takiej przewagi i to jest najgłupszy błąd całej gry- koszt nowych egzemplarzy broni. Póki nie zainwestujemy prawdziwych złotówek w nasz arsenał, nie mamy praktycznie szans na zdobycie czegoś lepszego niż pistolety.

Technicznie gra wypada naprawdę dobrze, grafika w pełni trójwymiarowa z ładnymi, starannymi modelami. Fizyka bardzo dobrze odwzorowana, odgłosy broni także. Problemów z multiplayerem także nie napotkałem, czasem tylko długo szuka nam przeciwnika.

Dla graczy z dostępem do wifi i zacięciem do rywalizacji z innymi jak znalazł. Tylko te mikropłatności kuleją, mocne 7/10.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button