Defender 2 – sequel przyzwoitej gry

Jest to już druga część/sequel gry Defender od DroidHen, która oferuje długie godziny naprawdę bardo dobrej rozrywki. Jak może już nam powiedzieć sama nazwa celem gry jest obrona wieży. Najlepszy sposobem obrony oczywiście jest atak, więc chronimy naszą budowlę za pomocą atakowania napastników.defender2

Na początku gra wydaje się naprawdę banalna. Mogę zapewnić, że później będziemy mieli niemałe problemy z zabiciem rywali.
Strzały w ich kierunku oddajemy za pomocą łuku, który w każdej chwili możemy zmienić. Niestety nie wszystko od razu. Nowe łuki będą odblokowane po osiągnięciu odpowiedniej siły i pokonaniu odpowiedniej ilości przeciwników.

Nasi rywale z każdym awansem poziomu nabierają siły i stają się trudniejsi do pokonania. Są oni różnorodni, więc nie będziemy walczyć tylko z jednym ich rodzajem. Za to naprawdę duży plus. Możemy także zwiększyć też naszą siłę lub szybkość dzięki której szybciej będziemy mogli oddawać strzały.

Multiplayer mógłby być trochę bardziej rozwinięty. Na szczęście nie jest tak źle, jak mogłoby się wydawać i mimo wszystko rozgrywka z prawdziwymi przeciwnikami sprawia przyjemność i to o wiele większą niż gra z komputerem.

W Google Play pojawiły się komentarze, że po nowej aktualizacji gra potrafi się nie uruchomić. My nie odnotowaliśmy żadnych problemów.

Grę oceniam na dobre 8+/10

Za darmo Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button