Bubble Blast Boxes – klocuszkowa łamigłówka

Macie kilka minut wolnego czasu? Wytężcie umysły, przestańcie myśleć o otaczającym Was świecie i zasiądźcie do gry Bubble Blast Boxes – łamigłówki, w której przychodzi graczowi usuwać z plansz barwne klocuszki wyposażone w oczęta.

Głównym celem w grze z tego wpisu jest łączenie ze sobą w rządki klocków o takich samych kolorach. Sprawa wydaje się banalnie prosta, ale tylko na samym początku. Po pewnym czasie zaczynają występować różnego rodzaju wymyślne pudełeczka psujące (a raczej urozmaicające) zabawę. Mamy boxy, które można przesuwać tylko w pionie albo całkowicie nietykalne, a więc stojące w miejscu i czekające na swoich przyjaciół.

boxess

Do dyspozycji w produkcji studia Magma Mobile mamy dwa tryby gry. Niezbyt wiele, choć nie jest z tym najgorzej. W końcu mamy tu do czynienia ze standardową (no, prawie standardową) łamigłówką, a w tego typu grach raczej nie występuje wiele różnego rodzaju rodzajów rozgrywek.

W Bubble Blast Boxes możemy sprawdzić się w Wyzwaniu bądź też skorzystać z trybu zręcznościowego. W tym pierwszym naszym zadaniem jest usunięcie wszystkich klocuszków z planszy. Po wykonaniu zadania przechodzimy do kolejnego levelu. I tak w kółko. Przez ponad sto poziomów. Rozgrywka zręcznościowa nastawiona jest na bicie rekordów. Musimy w niej utrzymać się przy „życiu” przez jak najdłuższy czas. Co kilka sekund na planszy pojawiają się nowe boxy, a my musimy je usuwać tak szybko, jak tylko potrafimy. W przeciwnym razie dotkną przerywanej linii. A to jest jednoznaczne z końcem gry.

Ciężko jest ocenić audiowizualne aspekty BB Boxes. Gra prezentuje się podobnie jak inne produkcje logiczne. Wygląda schludnie, a oferowane przez nią efekty dźwiękowe nie należą do najbardziej wyszukanych, lecz są przyjemne dla ucha.

Bubble Blas Boxes można pobrać za darmo z Google Play oraz AppStore

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button