Line Birds – lataj między liniami i strzeż się samolotów

Gra Line Birds została w ostatnim czasie przeceniona z $0,99 na zero. Wszystko za sprawą Flappy Bird, które odniosło wielki sukces, a następnie zniknęło z sieci. Czy opisywana w tym wpisie aplikacja jest w stanie przepić hit internetu? Jestem pewna, że tak. Zupełnie inny sposób sterowania, dodatkowe fanty do zbierania i przeszkody, których w pierwowzorze nie widzieliśmy.

Taką oto ptaszyną poruszamy się po wykratkowanej kartce papieru. Naszymi największymi bolączkami są słupki wystające z góry i dołu. Poza nimi dręczą nas samoloty, które nagle wlatują na ekran. I jak tu sobie spokojnie latać?

Naszym zadaniem w Line Birds jest sterowanie małym ptaszkiem w taki sposób, aby uchronić go przed nadzianiem się na niebezpieczne przedmioty. Możemy sobie od razu powiedzieć, że prędzej, czy później i tak trafimy w nieszczęsną przeszkodę, lecz wierzę, że poradzicie sobie lepiej, niż ja.

W przeciwieństwie do Flappy Bird, w Line Birds nie musimy co chwila klikać w ekran. Przynajmniej nie z taką częstotliwością. Kiedy nasz palec jest na ekranie, ptaszek się unosi, kiedy zabieramy palec – spada. Niech Wam się nie wydaje, że to upraszcza procedurę sterowania :)

Do wyboru są różne poziomy trudności: łatwy, średni, trudny. Poza tym, po drodze zbieramy przysmaki. Jeżeli uda nam się zjeść 3, będziemy mogli użyć specjalnego ulepszenia, dotykając z lewej strony ekranu.

icon
Line BirdsDjinnworks GmbHGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button