Flick The Fish – pacnij rybkę

Flick The Fish to gra, która wymaga od gracza sprawnego oka i szybkiej reakcji. Głównymi bohaterkami produkcji są kolorowe rybki. Na górnym pasku ekranu wyświetla się kolejność, w jakiej powinny być zbijane. Każde błędne trafienie powoduje, że nasz czas w grze jest krótszy.

Najlepiej by było mieć dwie pary oczu – jedną patrząca na pasek z rybkami, a drugą do obserwowania stworzeń skaczących ponad taflę wody. Mamy 60 sekund na uzyskanie jak najlepszego wyniku.

Zaczynamy od zerowego poziomu umiejętności. Za każdym razem, gdy uda nam się osiągnąć dobry wynik w grze, awansujemy na dalsze levele. Im więcej gramy, tym wyżej w statystykach jesteśmy. Sterowanie odbywa się na pomocą ,,pacania” ekranu w miejscu, w którym znajduje się rybka.

Niech wam się nie wydaje, że pasek z kolejnością zbijania rybek jest kompletny. Okazy na nim wyświetlane będą się zmieniać z każdą sekundą – aż do końca naszego czasu.

Z pewnością spotkacie się z gwiazdkami, które co jakiś czas wyskakują z wody razem z rybami. To jest Wasza szansa na zwiększenie wyniku punktowego. Kiedy uda Wam się złapać maleńki obiekt (jest to dość trudne), ruchy ryb na ekranie stają się na kilka sekund bardzo powolne, przez co możecie dokładnie wycelować w ofiarę.

Zabawa jest bardzo przyjemna i wciągająca. Jeżeli szukacie gry, która sprawi Wam wiele radości i umili wciąż długie wieczory – pobierajcie ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button