Luge Crush 2014 – utrzymaj się na torze saneczkowym

Oglądając w ostatnim czasie zmagania zawodników na torze saneczkarskim, stwierdziłam, że poszukam symulatora tej dyscypliny sportu na jabłuszkowe urządzenia. Luge Crush 2014 to gra, w której wcielacie się w rolę saneczkarza. Już od pierwszych metrów będziecie wiedzieć jak niesamowicie trudnym i niebezpiecznym sportem jest saneczkarstwo.

Jeżeli utrzymacie się na torze co najmniej 500 metrów, bez konieczności hamowania, bądź wylatywania z toru – jesteście moimi mistrzami. Gdyby nie ciągłe przytrzymywanie hamulca, z pewnością nie przejechałabym nawet 200 m.

Z prawej strony widzicie prędkość, z jaką się poruszacie. Im więcej kilometrów na godzinę, tym łatwiej o wypadek. Dolny lewy róg to informacja o dystansie, jaki udało Wam się pokonać na torze.

Moja rada: uważajcie na zakrętach i nie bójcie się używać hamulca (czyli przytrzymywania palca na ekranie). Ważne jest to, aby nie wyzerować prędkości. Możecie jechać choćby 2/h, jednak nigdy poziom nie może być równy zeru, gdyż automatycznie Wasz przejazd będzie zakończony.

Najczęstszymi sytuacjami na torze są wypadki. Jeżeli źle wejdziecie w zakręt, bądź nie zmniejszycie prędkości, wylecicie z hukiem i będziecie musieli zaczynać swoją przygodę od początku. W grze nie zbieramy żadnych diamencików, ani innych suvenirów. Liczy się jedynie wytrzymanie na torze.

Jeżeli chodzi o delikatność sterowania – musicie bardzo zwracać uwagę na nachylenie swojego urządzenia. Kiedy za bardzo wjedziecie na zewnętrzną krawędź toru przy skręcie w lewo, natychmiastowo zostaniecie wyrzuceni. W takich przypadkach lepiej zahamować i trzymać się środka toru, bądź jego wewnętrznej krawędzi.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button