American Truck – wykonuj zlecenia i zgarniaj kasę

Macie ochotę na małą przejażdżkę samochodem dostawczym? Pobierzcie na swoje smartfony American Truck od InvisibleOwl i cieszcie się coraz większymi zleceniami. Gra z tego wpisu to symulator auta dostawczego. W każdym poziomie mamy do wykonania misję za którą zbieramy większe lub mniejsze wynagrodzenie. Zarobek jest uzależniony od szybkości wykonania zadania, oraz poziomu zniszczenia pojazdu.

Pierwszym zadaniem w każdej misji jest dojechanie na miejsce załadunku. Po wjechaniu na wypaskowane pole ładunek zostaje automatycznie włożony na ,,pakę” i otrzymujemy od zleceniodawcy wskazówki dotyczące dalszej trasy. Zwykle przejechanie całego odcinka nie zajmuje więcej jak minutę, jednak gęsto ustawione przeszkody mogą w tym przeszkodzić.

Sterowanie odbywa się przy pomocy bardzo wygodnej kierownicy ze wspomaganiem i suwaka dzięki któremu jednocześnie regulujemy przyspieszenie, proces hamowania i zatrzymywania się.

Wśród dość dziwnych przeszkód spotykanych po drodze spotykamy auta policyjne, które akurat w momencie naszego wyjazdu decydują się na podjęcie pościgu. Często zdarza się że w całym zamieszaniu utrzymujemy ,,strzała” w bok. Jest to teoretycznie niegroźne, lecz może się stać problematyczne jeżeli poziom uszkodzenia pojazdu jest już mocno nadszarpnięty.

Na górnej części ekranu widoczny jest pasek z serduszkiem, który oznacza stan zniszczenia wehikułu. Im mniej zniszczony, tym więcej premii dostajemy. Za zarobioną kaskę możemy ulepszać brykę w nowe części, kolory, czy rodzaje nadwozia. Część misji wymaga wręcz posiadania samochodu z określonymi ulepszeniami, dlatego warto o to dbać od początku. Aplikacja jest wciągająca, całkiem dobra graficznie i przyjemna w odbiorze.

Pobierz w Windows Marketplace.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button