Grove Keeper – chaos zapanował nad światem

Grove Keeper to mistrz magii, który stara się utrzymać świat w harmonii. Niestety, źli ludzie postanowili zniszczyć jego dzieło. Robią wszystko, aby świat ogarnęło zło. Wcielając się w postać staruszka, musicie w taki sposób dysponować swoją mocą, aby wrogowie zostali pokonani.

Czy wizualnie aplikacja nie przypomina Wam trochę Angry Birdsów? Pomimo tego, że możecie ten obrazek kojarzyć, na pewno nie będziecie w stanie porównać fabuły gry z żadną inną. Przyszedł czas na obronę ziemi. Jesteście gotowi na wszechmogąca moc magii?

Główny bohater jest magikiem, posiada różne rodzaje mocy, które umożliwiają pokonanie wroga. Rzucanie czarów nie jest takie trudne, kiedy zaznajomicie się z podstawami magii. W grze manipulujecie umysłami przeciwników, oraz korzystacie z budowli, które przy małej pomocy czarów potrafią się rozpadać i zabijać wrogów.

W grze znajdziecie ponad 80 leveli, które zachwycają grafiką i możliwościami. Możecie być pewni, że nie będziecie się nudzić podczas zabawy w Grove Keeper. Produkcja przeznaczona jest dla graczy w każdym wieku – świat magii jest piękny, ale i niebezpieczny. Fani Harrego Pottera z pewnością polubią tę produkcję ;)

Wielkim plusem aplikacji jest to, że macie możliwość używania opcji multitouch, czyli korzystania nawet z czterech palców, w celu przechytrzenia wroga. Koniecznie sprawdźcie się w tej grze – możecie być pewni, że jeden dolar to nic w porównaniu z przyjemnością, jaką daje opisywana aplikacja.

Pobierz Grove Keeper za $0,99 w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button