AppSale – promocje w AppStore #151

Cześć! Witajcie w ten chłodny, lecz bardzo przyjemny niedzielny wieczór. Ten wpis (jak każdy poprzedni zresztą) będzie zawierał kilka aplikacji, które normalnie kosztują kilka złotych w AppStore, lecz dzięki ofiarności twórców są obecnie dostępne za friko :)

Proponuję w dniu dzisiejszym pobrać i przetestować: Stellar Wars (przecena z $0,99 na zero), Truss Me! (przecena z $0,99 na zero), PocketWings (przecena z $2,99 na zero), oraz Momento (przecena z $1,99 na zero).

Stellar Wars

Stellar Wars to coś w rodzaju strategii połączonej z bijatyką. Akcja toczy się w kosmosie na różnych planetach. Poruszamy się specjalnym statkiem kosmicznym i podbijamy kolejne przestrzenie.

W trakcie gry tworzymy nowe roboty, zabijamy te, które spotykamy na swojej drodze, latamy maszyną kosmiczną i bronimy swojej bazy przez inwazją obcych.

Do pokonania jest ponad 50 misji porozrzucanych na 10 planet. Jest co robić, chociaż czasem możemy mieć wrażenie, że nie do końca ,,ogarniamy” to, co się dookoła nas dzieje :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Truss Me! 

Będę szczera do bólu – mimo tego, że Truss Me! jest świetną grą logiczną, autorzy w fatalny sposób strzelili sobie w kolano poprzez niewstawienie do produkcji tutoriala, dzięki któremu gracze mogliby dowiedzieć się o co chodzi w zabawie.

Po wielu podejściach odkryłam sekret aplikacji. Naszym zadaniem jest takie budowanie, tworzenie różnego rodzaju konstrukcji, które są bardziej lub mniej wytrzymałe na grawitację i inne siły ziemskie.

Produkcja normalnie kosztuje dolara i jest dedykowana inżynierom. Nie dziwię się. Trzeba w końcu mieć porządnie w głowie techniką naznaczone, żeby cokolwiek zrozumieć ;)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

PocketWings

PocketWings to aplikacja, w której uczymy się sterować różnego rodzaju maszynami lotniczymi. Mamy okazję na obsługiwanie maleńkich samolotów, jak i wielkich, osobowych podniebnych potworów.

W zasadzie produkcja jest przeznaczona to totalnej relaksacji, bowiem nie ma w niej żadnych misji. Naszym zadaniem jest latanie w taki sposób, jaki sobie życzymy i wykonywanie takich tricków, na jakie mamy aktualnie ochotę.

Nagrywanie lotów jest o tyle fajne, że później – po skończeniu zabawy, możemy spokojnie obejrzeć swoją przygodę, przyspieszając i pauzując w dowolnym momencie.

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Momento

qefqfe

Lubicie prowadzić zapiski z każdego mijającego dnia? Świetnie się składa, bo Momento oferuje jedną z najlepszych możliwości prowadzenia wirtualnego notatnika na rynku.

Obsługa narzędzia jest banalna. Dzięki tworzeniu nowych notatek, dodawaniu do nich dat, kontaktów, zdjęć i wielu innych, w programie powstaje oś czasu, przez którą nigdy już nie zapomnimy o tym, co wydarzyło się danego dnia. Dzięki wirtualnemu notowaniu nie tylko zapisujemy wspomnienia, lecz również możemy się nimi dzielić ze znajomymi przy pomocy różnych portali społecznościowych.

ef

Nie czekajcie aż cena wróci do normy. Pobierajcie apkę, póki jest dostępna za darmo :) W końcu już dziś będziecie mogli zapisać pozytywne doświadczenie, jakim jest skorzystanie z jabłuszkowych promocji w AppSale :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button