Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #109

Ludzie w dzisiejszych czasach są bardzo wymagający. Kiedyś dostawaliśmy pod choinkę mandarynki oraz gumy „Donaldy” i wszyscy byli zadowoleni. Teraz w reklamach namawiają nas do kupowania najbliższym tabletów, smartfonów, telewizorów, a niekiedy nawet… drogich wakacji zagranicznych. Jeżeli lubicie tę współczesną modę na wydawanie dużych pieniędzy w święta Bożego Narodzenia, Androidowe Okazje na pewno Wam się spodobają. Bo tylko dzięki nim będziecie mogli oszczędzić kasę, zapewniając sobie trochę przyjemności.

Star Command

W tym tygodniu zaszczytne pierwsze miejsce w naszym wyprzedażowym zestawieniu zajęła produkcja Star Command. Co to właściwie za gra? Bardzo dobra, pikselowa strategia, w której zadaniem gracza jest zarządzanie statkiem kosmicznym oraz jego załogą.

Na starcie w Star Command przychodzi graczowi projektować krążownik, a następnie werbować członków zespołu. Z racji tego, że w apce liczy się coś więcej niż siła, musimy mieć na uwadze to, by nasi podopieczni byli nie tylko odważni, lecz również mieli trochę oleju w głowach. Jeżeli jednak na początku nie do końca wybierzecie zgodnie z oczekiwaniami, po pewnym czasie będziecie mogli zmodyfikować zdolności zarówno samej maszyny latającej, jak i wszystkich, którzy się w niej znajdują.

Biorąc pod uwagę, jak wiele godzin dobrej zabawy zapewnia nam Star Command i fakt, że mamy w niej do pokonania naprawdę wielu przeciwników, jesteśmy przekonani, że chętnie skorzystacie z tej przeceny. Jakby kogoś to interesowało, wynosi ona około 50%.

Pobierz Star Command za 4,86 PLN w Google Play.

Gobliiins Trilogy

Gobliiins Trilogy to tak naprawdę aż trzy gry mobilne, które niektórzy z Was powinni kojarzyć z pierwszych komputerów osobistych. Jeżeli macie sentyment do dawnych czasów, a do tego gatunek „point and click” nie jest Wam obcy, z całą pewnością powinniście skusić się na tę propozycję!

Każda z trzech części opisywanej przygodówki opowiada nam o innej historii. Oczywiście, jak się zapewne tego domyślacie, w każdej musimy eksplorować wirtualne miejsca, rozmawiać z napotkanymi bohaterami oraz zbierać najróżniejsze przedmioty, mogące przydać się w najmniej oczekiwanych sytuacjach.

Twórcy odświeżonej wersji Gobliiins przygotowali oprawę graficzną w nieco odmienionym stylu. Dobra wiadomość jest taka, że wcale nie trzeba jej oglądać. W opcjach można wybrać pomiędzy oryginalnym a poprawionym wyglądem. Wszystko zatem zależy od Was, a mówiąc dokładniej – od Waszych preferencji.

Pobierz Gobliiins Trilogy za 6,80 PLN w Google Play.

Airline Tycoon Deluxe

Jeszcze nie skończyliśmy ze wspomnieniami w tym odcinku! Airline Tycoon Deluxe to kolejny PC-owy hit przeniesiony na ekrany dotykowe. Jak wskazuje na to sama nazwa, w owym tytule gracz staje przed zadaniem zarządzania liniami lotniczymi. Trudna sprawa, prawda? Owszem, ale naprawdę nieźle zabija nudę i potrafi wciągnąć, jak mało co!

Mimo że w Airline Tycoon Deluxe naszym celem jest zarabianie kokosów, zaczynamy od małej firemki, której raczej nie marzą się siedmiocyfrowe kontrakty. Zgodnie z tym, co już pisaliśmy, w grze robimy wszystko, by w jak najszybciej czasie nasze inwestycje zamieniły się w złoto. Musimy być jednak bardzo ostrożni, bo przecież  – jak wiadomo nie od dzisiaj – ogłaszanie bankructwa nie jest w biznesie żadną nowością.

Aby nie wypuszczać na rynek mobilny typowego „odgrzewanego kotleta” dodano do Airline Tycoon Deluxe dwadzieścia nowych lotnisk. Jeżeli chodzi o grafikę, nie została ona w żaden sposób zmieniona w porównaniu z oryginałem. Czy to wada, czy też nie – musicie ocenić sami.

Cenę Airline Tycoon Deluxe obniżono o nieco ponad 10 złotych. Warto się pospieszyć z kupowaniem, bo wyprzedaż trwa tylko przez kilka godzin!

Pobierz Airline Tycoon Deluxe za 18,23 PLN w Google Play.

Ghosts of Memories

Tak, to prawda – staramy się robić wszystko, by promować dobre, polskie produkcje mobilne. Właśnie dlatego w dzisiejszych Androidowych Okazjach nie mogło zabraknąć wpisu o Ghosts of Memories. Jest to całkiem „świeży” tytuł, tak więc jeżeli jeszcze o nim nie słyszeliście, nie macie się czego wstydzić. Nie przyznawajcie się jednak w przypadku, gdy postanowicie nie korzystać z okazyjnie niskiej ceny rodzimej łamigłówki.

W Ghosts of Memories kierujemy poczynaniami podróżnika, który znajduje starożytne berło. Jak się później okazuje, magiczny przedmiot pozwala bohaterowi przenosić się między wymiarami i tym samym naginać rzeczywistość.

Akcję w Ghosts of Memories obserwujemy z rzutu izomerycznego. W każdej planszy chodzi o to, by dostać się do wyznaczonego punktu, omijając po drodze najróżniejsze przeszkadzajki. Sterowanie jest bardzo proste i raczej nikomu z Was nie będzie sprawiało problemów. Znacznie gorzej może być z przygotowanymi wyzwaniami. Te zmuszają nas do sporego główkowania, co – mimo wszystko – raczej nie jest minusem.

Nie bądźcie sknerami, wesprzyjcie polskie dzieło! Ghosts of Memories można dorwać w Google Play za niecałe 4 złote, czyli za 75% mniej niż do tej pory!

Pobierz Ghosts of Memories za 3,99 PLN w Google Play.

Ogłaszamy wszem i wobec, że to na dzisiaj już wszystko, co przygotowaliśmy. Dobrze się bawcie w nadchodzącym tygodniu i pamiętajcie, by za tydzień znów przeczytać kolejny odcinek! Pozdrawiamy! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button