Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #74

Witajcie w kolejnym odcinku cyklu Androidowe Okazje. Mamy nadzieję, że wygrzebaliście dzisiaj rano trochę zaskórniaków ze swoich portfeli i postanowiliście przeznaczyć je na różnego rodzaju przeceny. Na dzisiaj przygotowaliśmy dla Was wiele naprawdę fajnych produkcji, dzięki którym zabijecie nudę i – co najważniejsze – nie wydacie przy tym tyle, ile wydalibyście w normalny dzień. To jak – możemy zaczynać? Okej, no to czas, start!

Demong Hunter

Zaczynamy od trójwymiarowego RPG-a. Demong Hunter to ciekawa gra osadzona w świecie fantasy, w której zadaniem gracza jest kierowanie jedną z sześciu postaci, charakteryzujących się różnym stylem walki. Poza sporym wyborem profesji, opisywana produkcja wyróżnia się na tle swojej konkurencji również czymś innym, ale o tym za chwilę.

Warto przede wszystkim podkreślić, jak wiele czasu może zająć Demong Hunter. Rozgrywka w grze pozwala nam na zabicie nudy przez co najmniej kilka godzin, a jeżeli jest się typowym „niedzielnym” graczem – prawdopodobnie będziemy mogli korzystać z tej apki nawet przez dobrych kilka tygodni. Jak wiadomo nie od dziś, RPG-i mają to do siebie, iż można dostosowywać je do własnych potrzeb, a to oznacza, że trzeba ukończyć grę co najmniej kilka razy, by móc chwalić się, że ukończyło się ją w co najmniej pięćdziesięciu procentach.

Jak widać to na screenie, Demong Hunter bardzo dobrze prezentuje się na ekranie smartfona. Grafika nie jest w tym przypadku dwu-, lecz trójwymiarowa, dzięki czemu możemy spokojnie nazwać ją prawie idealną, a już na pewno w sam raz nawet dla najbardziej wybrednych graczy.

Gra została przeceniona o 50 procent. Obecnie jej cena wynosi nieco ponad 4 złote. Pobierz Demong Hunter za 4,19 PLN w Google Play.

The Banner Saga

Kolejna naprawdę świetnie prezentująca się gra, dla której znalazło się miejsce w naszym zestawieniu. The Banner Saga to RPG-ek osadzony w świecie wikingów. Zadaniem głównych bohaterów jest ucieczka przed zagładą, natomiast gracz musi przede wszystkim zwracać uwagę na rozwój poszczególnych postaci oraz wygrywanie pojedynków z oponentami.

Mimo że sami autorzy The Banner Saga nazywają swoje dzieło grą z gatunku RPG, wiele osób zaliczę tę apkę także i do przygdówek. Co prawda, sam system walki to nic innego jak turowy projekt znany chociażby z Final Fantasy, ale wydarzenia mające miejsce między starciami przypominają raczej animowany film, aniżeli grę mobilną.

Historia przygotowana w The Banner Saga pozwala na przeżycie niezapomnianej przygody trwającej co najmniej kilka godzin. Warto także podkreślić fakt, iż gra dostępna jest na PC-ach, co najlepiej powinno świadczyć o jej jakości.

W chwili obecnej The Banner Saga kosztuje ponad 20 złotych, co jest kwotę o 50 procent niższą niż w normalnych okolicznościach. Pobierz The Banner Saga za 24,11 PLN w Google Play.

FLASHOUT 2

Polska gra FLASHOUT 2 to świetna propozycja dla każdego, kto lubi futurystyczne klimaty. Dzięki tej grze będziecie mieli okazję trafić do miast przyszłości, między innymi, do Warszawy, Moskwy czy też Nowego Jorku.

Oczywiście, w opisywanej produkcji kierujemy czymś więcej, niż zwykłymi samochodami. Tutaj do dyspozycji mamy coś w rodzaju statków kosmicznych z całą masą bajerów pozwalających na rozprawianie się z przeciwnikami  ścigającymi się z nami na torze. Każda z maszyn może w trakcie zabawy zbierać power-upy ułatwiające osiągnięcie ostatecznego sukcesu.

Poza standardowymi trybami zabawy, FLASHOUT 2 pozwala graczowi także na walkę online oraz rywalizację w dziale Kariery. Ten drugi jest bardzo rozbudowany, dzięki czemu zapewnia nawet kilka godzin nieprzerwanej rozrywki na najwyższym poziomie.

FLASHOUT 2 warto pochwalić nie tylko za sam sposób rywalizacji, lecz również oprawę graficzną i dźwiękową. Jeżeli chodzi o tę ostatnią, została stworzona specjalnie na potrzeby tej apki i całkiem nieźle jej się słucha, choć – nie ma co ukrywać – stworzona jest z myślą o miłośnikach muzyki techno.

Nie wiadomo, jak długo potrwa 50-procentowa przecena FLASHOUT 2, tak więc skorzystajcie z niej póki jeszcze jest taka możliwość. Pobierz FLASHOUT 2 za 3,99 PLN w Google Play.

Mobile Observatory

W tym miesiącu będziemy mogli w naszym kraju obserwować częściowe zaćmienie słońca. Choć pewnie nie zdajecie sobie z tego sprawy, każdego tygodnia na naszym niebie dzieją się interesujące rzeczy. Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat, najlepszym sposobem jest zainstalowanie na smartfonie programu Mobile Observatory.

Mobile Observatory to narzędzie, dzięki któremu można nie tylko skorzystać z kalendarza astronomicznego, lecz również sprawdzić, jakie gwiazdy znajdują się nad nami w danym momencie. Chociaż niekiedy Live View zalicza mniejsze wpadki, zdecydowanie jest dużo lepszy od swoich darmowych odpowiedników, jakich pełno w Google Play.

Gdybyście zapytali o największą wadę Mobile Observatory, prawdopodobnie wiele osób wskazałoby na oprawę graficzną. Teoretycznie, wydaje się być całkiem niezła, ale w praktyce nie brakuje w niej elementów, które mogłyby być zrobione zdecydowanie lepiej.

Obecnie program Mobile Observatory jest dostępny w Google Play za nieco ponad 10 złotych, a to oznacza przecenę o blisko 50 procent! Pobierz Mobile Observatory za 10,69 PLN w Google Play.

I to by było na tyle, jeśli chodzi o ten odcinek. Mamy nadzieję, że odwiedzicie nas za tydzień, a producenci aplikacji na Androida przygotują na następną niedzielę zdecydowanie więcej promocji. Miłego dnia, cześć! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button