Icetris – refleks to ważna sprawa!

W tym wpisie zajmiemy się aplikacją polskiego twórcy Tenkai. Icetris to teoretycznie prosta gra zręcznościowa, ćwicząca refleks zawodnika. Po krótkiej chwili okazuje się, że pozory mylą i przed naszymi oczami ukazuje się naprawdę trudne zadanie!

wqef2f2

Są takie gry, które mimo swojego minimalistycznego wyglądu wywołują uśmiech na twarzy. W przypadku Icetris mamy do czynienia nie tylko z minimalizmem, lecz także z wstawką retro. Plansze w aplikacji są bowiem w dużej mierze pikselowe i wyrwane jakby ze starego komiksu. ,,Podobuje” nam się takie połączenie :)

Ok – teraz przejdźmy do sedna, czyli do zadania, jakie autorzy stawiają przed graczami. Do wyboru jest w sumie 7 postaci, związanych z nimi 7 plansz i 7 różnych fantów. By móc odblokować kolejnego bohatera, musimy najpierw zebrać określoną ilość punktów w zabawie polegającej na zbieraniu spadających z nieba fantów.

qefeqw

W przypadku kolesia w wannie spotykamy się z zapienionym mydłem i lodowymi bloczkami. Zasadą jest, że lód trafia zawsze do wiadra, natomiast mydło do kąpieli. Analogicznie jest z pingwinem (tylko tutaj występują rybki), z pieskiem (i serduszkami), oraz kilkoma innymi postaciami.

W zasadzie dość szybko można zdobyć wszystkich bohaterów, dzięki czemu nie mamy w zabawie zastoju. Najważniejsze jest jednak sprawne zdobywanie fantów – niezależnie od tła, czy spadających przedmiotów.

qefqe

Podsumowanie będzie krótkie: pobierajcie naszą ojczystą produkcję :) Można się w niej nieźle napocić przestawiając bez przerwy kubełki i walcząc z oczopląsem spadających fantów. Polecam!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button