Małopolska zimą – mobilny przewodnik po atrakcjach Małopolski

Pogoda za oknem iście zimowa, a niektórzy z naszych Czytelników mają pewnie właśnie ferie zimowe, dlatego postanowiliśmy przedstawić Wam bardzo ciekawy przewodnik mobilny, który przyda się każdemu kto wybiera się wkrótce do najbardziej górzystego regionu naszego kraju, a więc do Małopolski.

„Małopolska zimą” jest nowoczesnym programem stworzonym na urządzenia mobilne, który pozwoli Ci zapoznać się z największymi atrakcjami południa Polski oraz będzie pełnił funkcję przewodnika po najważniejszych stokach narciarskich.

Do najważniejszych funkcji aplikacji należy bez wątpienia możliwość lokalizowania użytkownika za pomocą nadajnika GPS i kierowania go do najbliższego kurortu narciarskiego wraz ze stokami.

To właśnie nawigacja w naszym smartfonie jest przede wszystkim odpowiedzialna za prawidłowe działanie programu „Małopolska zimą”. Mobilny przewodnik stworzony przez firmę Amistad nie tylko bowiem potrafi nas lokalizować i pokazywać stoki znajdujące się w naszej okolicy, lecz także daje nam możliwość zapoznania się z innymi atrakcjami turystycznymi znajdującymi się niedaleko naszego aktualnego położenia.

Poza tym opisywany przez nas program umożliwia nam wyświetlanie podstawowych informacji dotyczących danego miejsca. Możemy, na przykład, sprawdzić numer telefonu lub oficjalną stronę internetową interesującego nas muzeum, a także przeczytać szczegółowe dane odnośnie danego stoku narciarskiego (mapa, poziom trudności, długość itp.).

Bardzo ważną opcją w aplikacji „Małopolska zimą” jest na pewno także wyszukiwarka, dzięki której w bardzo szybki sposób jesteśmy w stanie znaleźć parki narodowe czy aquaparki znajdujące się na terenie Małopolski.

Niestety, pisząc o mobilnym przewodniku po najbardziej górzystym regionie naszego kraju, musimy też wspomnieć o jego wadach, do których zaliczyć trzeba jego dość  dużą wielkość (ok. 35 MB) oraz brak możliwości całkowitego wyłączenia.

Biorąc jednak pod uwagę, że program „Małopolska zimą” jest dostępny w AppStore i Android Market zupełnie za darmo, warto jest go pobrać i wypróbować przy okazji najbliższego wypadu w okolice Krakowa.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button