Facebook Groups – przeglądaj swoje grupy w oddzielnej aplikacji

Facebook Groups to aplikacja od Facebooka, w której można zarządzać posiadanymi przez siebie grupami, jak również przeglądać treści tych już posiadanych. Jeżeli jesteście członkami wielu społeczności, z pewnością przyda Wam się oddzielna apka do korzystania z dobrodziejstw facebookowych grup.

w

Co oferuje Facebook Groups? Przede wszystkim możliwość przeglądania grup, do jakich się zapisaliśmy. Interfejs narzędzia jest bardzo przyjazny, przez co nawet ja zdecydowałam się na korzystanie z opisywanego tytułu, mimo że za wszelkimi programami związanymi z literką ,,F” nie przepadam.

Dodatkowo autorzy oferują możliwość zarządzania swoimi grupami, w tym dodawania zdjęć, komentarzy, zapraszania kolejnych członków, edytowania fotek w tle itp. Opcji jest naprawdę sporo.

e

Bardzo spodobało mi się tworzenie nowych grup. Nie spodziewałam się, że w apce znajdzie się miejsce na tak zaawansowaną funkcję. Na szczęście działa bez zarzutów i korzystanie z niej jest tak proste, jak na ekranie komputera.

Wśród zakładek na dolnym pasku znajdziemy: grupy, powiadomienia, odkrywanie, oraz ustawienia. W ustawieniach możemy zaznaczyć sposób powiadamiania nas (bądź nie) o aktywności znajomych, zmieniać swoje zdjęcia itp.

r

Aplikacja jest przydatna dla osób, które posiadają uprawnienia administratora w danych grupach. Jeżeli kopnął Was taki zaszczyt, to bez zastanowienia pobierajcie narzędzie – gwarantuję, że ułatwi Wam życie. Wiem to ze swojego doświadczenia :)

Jeżeli chodzi o samą oprawę wizualną, to jak już wspomniałam wyżej, jest bardzo przyjemna dla oka. Menu główne jest przejrzyste, a zakładki bardzo precyzyjne i nie ,,naćkane”. Apkę można pobrać na urządzenia z iOS-em, oraz Androidem. Póki co czekamy na pojawienie się tytułu w Windows Marketplace.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button