Veggie Hipster – unikaj mięsa, bo będziesz pierdział, jak opętany

Veggie Hipster należy do tej kategorii gier, które najlepiej sprawdzają się na kibelku. Dodatkowo dźwięki wydawane przez głównego bohatera są… bardzo adekwatne do pomieszczenia w jakim się znajdujemy siedząc na tronie. Veggie Hipster to gra, w której przychodzi nam przesuwać wegetariańskiego hipstera po zielonej trawce. Cel: unikanie spadającego z nieba mięsa.

Z doświadczenia wiem, ze im głupsza gra powstanie, tym więcej pobrań zanotuje. Teoria potwierdza się również w przypadku Veggie Hipster’a. O ile postać samego wegetarianina nie jest jakoś szczególnie dziwna, o tyle puszczanie bąków i wymiotowanie mogą już nie wszystkim przypaść do gustu. Na szczęście nie jestem obrzydliwa i bez problemu przebrnęłam przez niezbyt zaawansowaną rozgrywkę.

Sterowanie odbywa się poprzez przeciąganie palca w prawo, bądź w lewo – bohater automatycznie przeskakuje we wskazane miejsce, więc dynamika jest na dobrym poziomie. Z nieba spadają kawałki mięsa, hamburgery, boczki, szynki i inne produkty, których wegetarianie nie trawią. Wystarczy jedno bliskie spotkanie z takim obiektem, by białogłowy popadł w chorobę.

Mięso spada na ziemię i znika. W momencie dotknięcia ,,podłogi” naliczane zostają nam punkty. Mnie udało się uzyskać maksymalnie 102, lecz jestem pewna że ten wynik da się poprawić. Najlepszym tego dowodem są wyniki globalne, w których piątka i dwa zera pojawiają się bardzo często. Cóż – będę musiała jeszcze poćwiczyć.

Jeśli chodzi o samą grafikę, to jak widzicie – nie jest ona doskonała. Nie spodziewam się jednak cudów po tego tupu apkach, więc się nie czepiam.  Ricardo Beracha zrobił to, co potrafił i chwała mu za to. Pozostanę jednak przy krwistych stekach i apkę usunę ze swojego smartfona – podobnych mam już na pęczki :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button