Stack – stawiaj bloczki, bij rekordy, dołącz do tysięcy graczy

Tęskniliście za studiem Ketchapp? Jeśli tak, to macie okazję na przetestowanie nowej gry o nazwie Stack. Produkcja jest pozornie bardzo prosta, ale w praktyce rozgrywka potrafi przyprawić o zawał serca. Jeżeli więc chcecie stawić czoła wirtualny bloczkom i tym samym sprawdzić swoją celność i precyzję, czytajcie dalej :)

efwwf

Plansza do gry jest minimalistyczna. To budowla, którą tworzymy na bieżąco ,,puszczając” klocki w wybranym przez nas momencie. Chcąc pokonać przeciwników i pobić swoje i globalne rekordy, ćwiczymy, ćwiczymy i jeszcze raz ćwiczymy.

Gra posiada bardzo przyjemną ścieżkę dźwiękową. Oprawa graficzna zmienia się wraz ze wznoszeniem konstrukcji, dzięki czemu nie jest monotonnie, ale również niezbyt jaskrawo.

wfwef

Reklamy, które pojawiają się w trakcie zabawy nie są szczególnie uciążliwe. Mogłyby oczywiście nie istnieć (płacąc kilka złotych możemy to osiągnąć), ale nie mają większego wpływu na grę.

Budowla jest w pewnym stopniu rozpoczęta. Blok, który ma zostać zrzucony, odbija się od jednego brzegu ekranu do drugiego, dając nam czas na zdecydowanie o momencie zrzutu. Jeżeli uda nam się oddać perfekcyjny rzut, słyszymy charakterystyczny dźwięk. Jeśli jednak chociaż o milimetr się pomylimy, część klocka zostanie odłamana i zostaniemy z tym, co pozostało.

eqef

Grać można do upadłego. Życia nie są ograniczone. Pobieramy, zabieramy do kibelka i gramy :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button