Dragon Land – zręcznościówka doskonała

Będę totalnie szczera opisując tę grę. Początkowo kiedy zauważyłam tytuł Dragon Land, pomyślałam ,,nie pobieram, nie zdzierżę kolejnej strategii z rozmnażaniem smoczków”. Jakie było moje zdziwienie po dokładnie tygodniu od premiery, kiedy po ciężkich bojach z własną psychiką postanowiłam pobrać produkcję studia Social Point. Okazało się, że przede mną rozpoczęła się niezwykła zabawa w zręcznościówce naprawdę wysokich lotów.

screen480x480

Pierwsze wrażenie było proste – to jest genialne! Odpaliłam ikonkę ze słodkim smokiem i już po chwili uczyłam się sterowania. Przy użyciu joysticka, kilku ikonek z prawej i pojawiających się znaków specjalnych, przemierzałam kolejne zielone platformy.

Po pewnym czasie okazało się, że mój bohater posiada niezwykłe umiejętności, jak na przykład podwójny skok, czy możliwość szybowania w powietrzu. Atak również jest jego mocną stroną. Z czasem, wraz ze zbieraniem sporej ilości fantów z poszczególnych leveli, mogłam sobie pozwolić na ulepszenie bohatera 0 dodatkowe punkty ataku itp.

Tutaj nie zakończyło się moje zdziwienie. Chwilę później, po osiągnięciu wyższego poziomu wtajemniczenia, odblokowałam dodatkowego smoka, którego mogłam używać w grze na zmianę z poprzednim w dowolnym momencie.

Jedna postać umie latać, druga wspina się po pionowej ścianie. Do pokonania mamy skalistą planszę, pełną wody (smoki w niej toną – muszą więc pokonać przestrzeń w powietrzu) i pionowych stoków. Jak wybrnąć z takiej sytuacji? Bardzo prosto. Odpowiednio dobierać bohaterów do poszczególnych części zabawy :)

Nie można oczywiście zapominać o przeciwnikach. Inne smoki mogą nam zrobić krzywdę. Radzimy sobie z nimi przy pomocy walki bezpośredniej, lub korzystając z power-upów :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button