Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #126

Witajcie w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny! :) Z racji tego, że ciepełko na dobre wróci do naszego kraju, również i my przygotowaliśmy dla Was gorące promocje na marcowy weekend. Co powiecie na symulator jazdy, Batmana i … wcielenie się w rolę kozy? :)

Oto propozycje na dziś: TruckSimulation 16 (przecena z $2,99 na $0,99, czyli 4,38 pln), Lego Batman: Beyond Gotham (przecena z $4,99 na $1,99, czyli 9,36 pln) oraz Goat Simulator (przecena z $4,99 na $0,99, czyli 4,99 pln).

TruckSimulation 16

TruckSimulation 16 to fantastyczna propozycja dla osób lubiących samochody. W grze zasiadamy za sterami jednej z 9 ciężarówek (zaczynamy od słabych maszyn, by z czasem przenieść się do świetnych bryk).

Dzięki zarabianiu w firmach spedycyjnych, jest nas po pewnym czasie stać na nowe ciągniki. Dodatkowe premie za ostrożność gwarantują niezapomnianą zabawę przez długie godziny.

Aplikacja jest świetnym odwzorowaniem dróg Europy. Znajdziemy na niej wiele tras, które istnieją w praktyce. To jak? Wieziecie drewno, czy spożywkę? :) A wszystko w całości po polsku! :P

Przecena z $2,99 na $0,99, czyli 4,38 pln. Pobierz w Google Play.

Lego Batman: Beyond Gotham

Przepadacie za klockami Lego? A może jesteście wiernymi fanami Batmana? Niezależnie od tego, co Was tu sprowadziło, nic nie powinno Was zatrzymać przed zakupem jednej z najlepszych gier o człowieku-nietoperzu.

W zabawie łączymy siły z postaciami z DC Comics. Do odblokowania mamy całą masę bohaterów. Odblokowując kolejne uprawnienia i umiejętności, dajemy sobie szansę na dodatkowe atrakcje w produkcji bez specjalnych płatności.

Oprawa graficzna aplikacja jest rewelacyjna. Czasem chciałoby się wrócić do czasów dzieciństwa i bez wstydu pohasać po sklepowych półkach z figurkami Lego :)

Przecena z $4,99 na $1,99, czyli 9,36 pln. Pobierz w Google Play.

Goat Simulator

O Goat Simulator było swego czasu głośno. Ludzie grali jak szaleni w zabawną i jednocześnie głupawą apkę, w której wcielamy się w rolę… kozy. Jako przedstawiciel tego oto zwierzęcia, niszczymy wszystko, co napotkamy na swojej drodze.

Co więcej – im więcej zniszczeń poczynimy, tym lepiej jesteśmy oceniani, więc każda kraksa wiąże się z ciekawym zastrzykiem punktowym. Sterując kilkoma ikonkami na wyświetlaczu mamy pełną kontrolę nad kozą, co zazwyczaj początkowo sprawia trudności. Nie jesteśmy bowiem przyzwyczajeni do skakania, turlania się, uderzania w coś głową, czy tym podobnych.

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji na przetestowanie opisywanej apki, koniecznie nadróbcie zaległości, szczególnie że cena do tego wyjątkowo zachęca :)

Przecena z $4,99 na $0,99, czyli 4,99 pln. Pobierz w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button