AppSale – promocje w AppStore #168

Podobnie jak w Androidowych Okazjach, witam Was wiosennie w AppSale. Jesteście ciekawi co fajnego autorzy mobilnych gier i aplikacji przygotowali w promocji na dzisiejszy wieczór? Nie będę trzymać Was długo w niepewności.

Oto dzisiejsze hity: Sputnik Eyes (przecena z $1,99 na zero), Astral (przecena z $1,99 na zero), oraz Hidden Object: Victoria Adventures on Greenland Premium (przecena z $0,99 na zero).

Sputnik Eyes

1

Sputnik Eyes to gra, która została ogłoszona w AppStore The Best Free App Of The Week. To duże wyróżnienie, przez co postanowiłam podzielić się z Wami tą radosną nowiną. Apkę można obecnie pobrać zupełnie za darmo, co jest wyjątkiem, bowiem normalnie kosztuje ona prawie 10 złotych.

Na czym polega cały pic? Na tym, by dopasować odpowiednie obiekty w odpowiednie miejsca. Mówiąc inaczej – tak przestawiać przedmioty po liniach (często naznaczonych jedną barwą), by w najmniejszej ilości ruchów zjawiły się na swoich docelowych miejscach.

2

W Sputnik Eyes można grać godzinami. Produkcja zawiera całą masę plansz, a przechodzenie ich jest czystą przyjemnością. Polecam :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Astral

Astral to gra zręcznościowa, w której do wyboru mamy dwa tryby rozgrywki. Jeden od drugiego różni się mało, więc skupię się na samej akcji i zadaniu gracza.

Otóż – naszym celem w grze jest takie prowadzenie tęczowego obiektu w przestrzeni (kosmicznej?), by po pierwsze – nie zderzy się z innymi, śledzącymi go ,,cosiami” i po drugie – by zebrać maksymalnie dużo punktów, bijąc tym samym swój poprzedni rekord.

Z czasem, kiedy nasze umiejętności wzrastają, pojawiać się zaczynają małe kropeczki, dające nam dodatkowe moce. Dzięki nim możemy unicestwiać wrogów i piąć się po drabinie kariery.

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Hidden Object: Victoria Adventures on Greenland Premium

Lubicie hidden objecty, podobnie jak ja? Świetnie się składa, bo ostatnia gra w dzisiejszym AppSale’u jest przygodówką, w której skupiamy się na poszukiwaniach wyznaczonych obiektów.

Nie mogę powiedzieć, żeby gra mnie jakoś szczególnie zachwyciła (posiada dość kiepską grafikę, nie ma zbliżenia, misje są nieróżnorodne), jednak jak to się mówi – jak dają to bierz, jak biją to uciekaj :) Hidden Object za darmo w pełnej wersji? Poproszę :)

Grę można pobrać promocyjnie za zero złotych. Nie czekajcie aż cena wróci do normy. Rozwijajcie swój detektywistyczny umysł ;)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button