Puzzles for kids – wszystkie dzieci lubią puzzle! (PL)

Nie wiem czy zauważyliście, ale powoli zaczyna się robić moda na powrót do dawnych gier. Co prawda większość z nich przenoszona jest i tak na mobilne urządzenia takie jak smartfony, ale co klasyka, to klasyka. Puzzles for kids to polska gra dla dzieci. Macie pod swoją opieką jakiegoś milusińskiego? :)

Darmowa wersja gry zawiera 14 darmowych puzzli. Każdy obrazek możemy podzielić na 6 różnych wielkości. Im mniejsze dziecko, tym większe puzzle wybierzemy i tym mniejszą ilość kawałków. Dla początkujących 6 lub 9 zdecydowanie wystarczy.

Kiedy już maluch nabierze wprawy, będzie mógł spróbować swoich sił w 16, 25, 36, czy 49 elementach. Taka różnorodność zapewnia wielogodzinną zabawę. Co więcej – naukę poprzez zabawę!

Żeby odblokować akie kategorie jak zwierzęta, bajkowy świat, dla chłopców, dla dziewczynek, dla dzieci, dinozaury, księżniczki, farma, czy wakacje, należy podarować autorom kilka złotówek. W mojej opinii jest to jak najbardziej w porządku, bo gra jest wykonana porządnie, a początkujące studia muszą jakoś się rozwijać.

Tutaj nie zakończę swojej recenzji. Nie mogłabym pominąć najważniejszej części, a mianowicie rozdania :) Jeżeli jesteście posiadaczami smartfonów z Androidem, koniecznie wpadnijcie na nasz profil na Facebooku. Znajdziecie tam post z 5 kodami promocyjnymi do gry. 5 pierwszych osób, które napisze dla kogo chce zdobyć kody i dlaczego, dostanie je od nas w wiadomości prywatnej :)

Pobierz w AppStore bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button