Wielkanocne promocje mobilne na iOS i Androida

Witajcie świątecznie. Stwierdziliśmy, że w takim dniu jak dziś nie będziemy robić podziałów na Androidowe Okazje i AppSale. Nasze cotygodniowe cykle wybrały się na wakacje, a w ich miejsce wszedł wielkanocny wpis oferujący gry i aplikacje mobilne na różne systemy.

Żeby święta mijały przyjemnie, pobierzcie na swoje urządzenia opisane poniżej tytuły – nie będziecie żałować. Nawet jeśli zapłacicie za nie kilka złotych, bądźcie pewni, że to i tak świetna okazja, bo normalnie kosztują sporo pieniędzy! ;)

Propozycje na dziś: Defense Zone 2 HD (przecena z $2,99 na zero – iOS), Football Manager Mobile 2016 (przecena z $12,99 na $3,99 – iOS i Android), Mooniz Pro (przecena z $1,99 na zero – iOS) oraz, Mimpi (przecena z $1,99 na zero – iOS).Dobrej zabawy :)

Defense Zone 2 HD

Defense Zone 2 to jak sama nazwa wskazuje – ochranianie obszaru przed inwazją wroga. Jeśli lubicie zaawansowane gry, w których poza ustawianiem wieżyczek, trzeba trochę pomyśleć, koniecznie zainteresujcie się tą propozycją.

Gra może nie powala grafiką, ale oferuje różne budynki obronne, możliwość ulepszania konstrukcji, przyspieszania tempa najścia przeciwnika, czy użycia specjalnych mocy.

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

 

 

Football Manager Mobile 2016

Panie omijają tę produkcję, panowie zostają i wgłębiają się w szczegóły :) Autorzy Football Manager Mobile 2016 postanowili zrobić swoim użytkownikom prezent i z okazji świąt przecenili swoje boskie dzieło.

Przepadacie za zmianami taktyk, transferami, kombinacjami z poziomu kierownictwa drużyny? Przejmijcie kontrolę nad klubami z 14 krajów całego świata (dostępne są między innymi wszystkie duże ligi europejskie). To wy decydujecie o transferach, taktyce, składzie i ławce rezerwowych. Musicie dbać o zadowolenie piłkarzy, zarządu i fanów oraz poprowadzić swój klub do zwycięstwa. To jak? Zachęceni? :)

Przecena z $12,99 na $3,99. Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

Mooniz Pro

qefqe

Jeśli lubicie dynamiczne gierki, w których Wasza szybkość jest brana pod lupę, pobierajcie Mooniz Pro. Apka jest słodka, zabawka i bardzo przyjemna dla oczu.

Jej bohaterami są kosmiczne stworki, które łączymy w co najmniej potrójne zestawienia i nabijamy punkty, osiągając kolejne poziomy wtajemniczenia. Korzystanie z power-upów jest oczywiście nieodłącznym elementem zabawy :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Mimpi

Czy komukolwiek muszę przedstawiać Mimpi? Gra z białym, słodkim psiuniem w roli głównej to prawdziwy hicior, który obecnie można pobrać na urządzenia z jabłuszkiem zupełnie za darmochę.

Wydaje Wam się, że jesteście bardzo dobrzy w zręcznościówki? Sprawdźcie się w Mimpi. Jestem przekonana o tym, że wielokrotne powtarzanie plansz przyczyni się do refleksji, że to, co wygląda na proste, wcale takie nie jest ;)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button