Przysłowia – kolejna aplikacja, która pozwoli Ci zabłysnąć w towarzystwie

Przysłowia i innego rodzaju ludowe mądrości potrafią przydać się w wielu codziennych sytuacjach. Nie zawsze jednak mamy możliwość znalezienia w domowym komputerze konkretnego powiedzenia, dlatego właśnie powstała na Androida opisywana w tym wpisie aplikacja, dzięki której już nigdy nie będziesz musiał zastanawiać się, gdzie znajdziesz potrzebne Ci w danej chwili przysłowie.

Jak zapewne wszyscy z Was już się domyślili, „Przysłowia” to bardzo użyteczna mobilna aplikacja, która jest swego rodzaju bazą różnych przysłów, złotych myśli i mądrości ludowych.

W sumie do dyspozycji użytkowników opisywanego w tym wpisie programu zostało oddanych aż 20 różnych kategorii przysłów. Do wyboru mamy, między innymi, takie opcje jak: Jedzenie, Dobra materialne, Kobieta czy Dobro i Zło. Wszystko to stworzone po to, by każdy mógł w jak najszybszy sposób znaleźć interesujące go przysłowie.

Oczywiście „Przysłowia” posiadają również funkcję pozwalającą na czytanie losowo wybranych mądrości. Dzięki temu możemy, na przykład, tuż po przebudzeniu przeczytać sobie cytat wybrany na dany dzień w roku.

Co bardzo ważne, przysłowie, które nam się spodobało, możemy umieścić w bazie naszych ulubionych, wysłać sms-em do znajomego, dodać do wiadomości elektronicznej bądź tablicy w portalu społecznościowym Facebook.

Jeśli natomiast chodzi o oprawę graficzną zastosowaną w produkcie stworzonym przez studio Softical, to jest na pewno o czym pisać. „Przysłowia” charakteryzują się bowiem naprawdę ładnie prezentującym się motywem, który wygląda na solidnie przygotowany.

Niestety, pod koniec tego wpisu musimy też wspomnieć o jednej wadzie „Przysłów” – w trakcie pracy z programem wyświetlają się dla niektórych niezwykle uciążliwe reklamy. Aplikacja od Softical jest jednak dostępna w Google Play zupełnie za darmo, co oznacza, że w jakiś sposób musi na siebie zarabiać, a reklamy są chyba na to w chwili obecnej najbardziej skutecznym sposobem.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button