2Fuse – szybko i sprawnie

2FuzeIstnieją gry, które przyciągają nas na długie godziny mimo tego, że są niesamowicie proste i nie wymagają nawet zbytnio myślenia. Oto jedna z nich – 2Fuse, która jest doskonałym przykładem gatunku.

Prosta gra, którą w sumie zaliczyć można do zręcznościówek, choć niektórzy mogliby pokusić się o stwierdzenie „puzzle”, co ostatnio stało się niesamowicie uniwersalnym określeniem na wszystko, gdzie znajdziemy klocki lub inne tego typu rzeczy. Celem gry jest zdobycie jak największej ilości punktów. Robimy to za pomocą łączenia w pary klocków. Muszą one być tego samego koloru i zawierać w sobie tę samą cyfrę. Są to tylko jedynki i dwójki. Po połączeniu par jedynek i dwójek łączymy gwiazdki. W ten sposób czyścimy planszę.

Wszystko to musimy zrobić w ciągu minuty. Za zdobyte punkty kupować możemy upgrade’y. Np. zwiększenie ilości dostępnego czasu, mnożniki lub po prostu ulepszenia, które są stałe, takie jak +1% punktów po każdej rundzie.

Graficznie gra wygląda przyzwoicie, prosto i nie ma żadnych kłopotów. To samo dźwiękowo. Czym byłaby jednak gra bez mikropłatności? Te również znajdziemy tutaj. 5 tysięcy voltów kosztuje 3,50zł. To sporo jak na to, co możemy za to kupić. Możemy konkurować także z przyjaciółmi z Facebooka (no ba, przecież nie z innego serwisu).

Ogólnie gra się fajnie, choć czasem może nudzić.
Ocena 7/10.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button