Kolejny odcinek cyklu o najlepszych grach na smartfony i tablety

Tym razem Mateusz przetestuje krzyżówkę platformówki z łamigłówką oraz wcieli się w nietypowego konstruktora mostów. Nietypowego, bo będą to budowle dla… małp :)

W najnowszym odcinku (dostępny pod tym linkiem) poznajemy m.in. grę Tupsu, wymaga ona nie tylko zręczności i wyobraźni, ale również logicznego myślenia. Jej bohaterem jest mały futrzany potworek, któremu z naszą pomocą przyjdzie przemierzyć aż trzy światy.

3

Oprócz tego poznamy grę, dzięki której będzie można pobawić się w konstruktorów. I to nie byle jakich, bo Tiki Towers 2 to już kolejna część słynnej małpiej przygody. Tym razem przyjdzie nam wyrównać rachunki z pewnym szalonym dyktatorem, który do tego jest gorylem. Mnie się spodobało, ciekawa mechanika gry, możliwość różnych wariantów rozwiązań i bardzo przyjemna grafika. Kto wie, może i Wy zapragniecie pomóc małpom w odzyskaniu utraconych skarbów.

Jak już wspominaliśmy odcinki programu są emitowane co dwa tygodnie. Być może to się zmieni, ale tak czy inaczej damy Wam znać jak wpadnie kolejny.

Zobacz nowy odcinek pociągu do gier.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button