Earbits Radio – świetna muzyka za darmo

earbits radioAplikacji do odkrywania muzyki nigdy za wiele! Earbits Radio to kolejna z nich, dzięki której znaleźć możemy prawdziwe perełki do posłuchania jakich niestety nie usłyszymy w popularnych rozgłośniach radiowych czy też telewizjach muzycznych, których w sumie ostatnio jest jak na lekarstwo.

Earbits to fantastyczna aplikacja. Dzięki niej otrzymujemy dostęp do niezależnych artystów i ich muzyki. Pracownicy Earbits umieszczają na playlistach najlepsze utwory z całego świata. Wszystkie one są posegregowane w kategoriach, które możemy przeglądać i wybierać sobie te, z których chcemy odtwarzać muzykę. Nie znajdziemy tam ani jednego znanego wszystkim utworu. Z tego też powodu Earbits pozbawione jest reklam.

Celem Earbits jest pomaganie artystom. Ci mniej popularni również zasługują na fanów, a tych zdobyć ciężko. Serwisu nikt nie sponsoruje, wszystko jest darmowe. Działanie wersji komputerowej i muzykę sprawdzić możecie na www.earbits.com.

Przejdźmy jednak do samej aplikacji, bo jest ona właściwie interfejsem na komórki, który pozwoli na obsługę serwisu. Po uruchomieniu programu widzimy polecane stacje. Najlepiej jest przejść od razu do innych kanałów, gdzie znajdziemy je podzielone na gatunki. W dniu pisania artykułów było aż 345 kanałów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Za pomocą programu możemy także odtwarzać utwory z naszego telefonu.

Większość utworów, które są nam odtwarzanych są świetne! Naprawdę postarano się o dobór utworów. Brak jakichkolwiek limitów w odtwarzaniu, bez problemu możemy przejść do kolejnego utworu.

Ocena 10/10
Doskonale działająca aplikacja, bardzo dobra jakość dźwięku, świetnie dobrane utwory.
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button