Mutant Roadkill – rozjeżdżaj zombie w samochodówce od Glu Games

Mutant Roadkill to samochodówka, w której celem kierowcy jest rozjeżdżanie zombiaków. Studio Glu Games postarało się o to, aby zminimalizować konieczność stosowania mikropłatności i dało graczom szansę na sprawdzenie swojej cierpliwości w zbieraniu pieniędzy na różnego rodzaju ulepszenia.

fwefew

Do wyboru mamy kilka różnych pojazdów. Na początku odblokowany jest tylko jeden, lecz z czasem, wraz ze zgarnianiem nagród i pieniążków, możemy kupić sobie to, na co mamy ochotę.

Sama jazda zabójczą maszyną jest bardzo intuicyjna i prosta. By samochód poruszał się na boki, wystarczy poruszać urządzeniem. W celu zmiany kierunku jazdy na skrzyżowaniach, przeciągnięcie palcem w prawo, bądź w lewo umożliwia wykonanie skrętu.

vwfe

Naszym celem jest rozjeżdżanie zombiaków chodzących po ulicach. Dodatkowo musimy liczyć się z tym, że nie wszystkie gatunki umarlaków są pozornie bezpieczne. Część z nich to mutanty, które potrafią uczepić się samochodu i zniszczyć go w ciągu kilku sekund. Najlepszym sposobem na takie ataki jest bliskie przejechanie przy przeszkodzie, by zrzucić balast ze swojej karoserii.

Przed rozpoczęciem jazdy widzimy specjalnie przygotowane dla nas misje. Czasem jest to zabicie i tak już martwych zombiaków, przejechanie kilku mil, wykonanie zakrętów, zebranie pieniążków i wiele innych. Za odhaczenie zadania dostajemy bonus w postaci power-upa.

vvv

Jeżeli chcemy kupić nowy pojazd, musimy uzbroić się w cierpliwość, bo kolekcjonowanie srebrnych monet wymaga czasu. Jeżeli zdecydujemy się za złoto, pozostanie nam wydanie pieniędzy z realnego portfela. Jeśli wystarczy nam ulepszanie power-upów o kolejne sekundy, z pewnością zrobimy to bardzo szybko.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button