Angry Birds Fight! – najnowsze Angry Birdsy wkroczyły na salony

Nikt się chyba nie spodziewał, że kolejną odsłoną Angry Birdsów będzie właśnie match-3. Ku mojemu wielkiemu zadowoleniu, Rovio nie poszło na łatwiznę i zaoferowało swoim wiernym fanom naprawdę świetną zabawę pełną epickich pojedynków między ptakami a świniowatymi potworami.W Angry Birds Fight! nie ma czasu na nudę. Szybko się o tym przekonacie, pobierając produkcję na swojej mobilne urządzenia.

gwr

Tutorial w grze jest wyjątkowo długi, lecz akurat do tego doczepić się nie mogę. Produkcja jest tak rozwinięta, że bez samouczka ciężko by było odkryć wszystkie zakamarki. Tym sposobem poświęcamy około 20 minut na naukę, by później samodzielnie kroczyć przez kolejne etapy walk.

Angry Birds Fight! to połączenie match-3 z bijatyką. Górna część planszy stanowi arenę walki pomiędzy świnią a wściekłym ptakiem. Dolna część to nasze zaplecze. W ciągu określonej ilości sekund musimy uzbroić swojego bohatera (jednego z kilku) w odpowiednią dawkę życia, tarczy i broni, by ten pokonał swojego rywala.

Żeby ulepszyć na stałe postać, warto pokusić się o różnego rodzaju gadżety w postaci czapek, czy ołówków. Podnoszą naszą rangę, a tym samym zwiększają poziom doświadczenia (mamy szansę na awans na wyższy level).

wrgr

Każda z postaci trenowana jest osobno. Do odblokowania jest kilka ptaków. Żeby móc tego dokonać, należy wykonać misje przewidziane dla każdego pierzastego potworka. Z czasem dysponujemy pełnym zapleczem wojowników i możemy w zasadzie swobodnie w nich przebierać.

Warto powiedzieć o tym, że  grze mamy okazję rywalizować z zawodnikami z całego świata w rzeczywistym czasie gry. To fantastyczna opcja, która rzadko dostępna jest w tego typu apkach :)

Kolejnym naszym zadaniem jest odkrywanie wysp. W miar postępów w grze, przychodzi nam zmieniać swoje położenie na mapie. To bardzo przyjemna zabawa, która dodatkowo nie jest obarczona (w razie przegranej), koniecznością oczekiwania kilkudziesięciu minut na dodatkowe życie.

wrgwg

Jeżeli nam się nie poszczęści, zabrane zostanie nam jedno piórko. Pełen pakiet energii, to 5 piór. Na naładowanie jednej sztuki czekamy niecałe 10 minut, więc stosunkowo krótko.

Wydaje mi się, że zastanawianie się nad pobraniem najnowszych Angry Birdsów jest niemądre. Tę grę trzeba przetestować i koniecznie podzielić się z nami swoimi odczuciami :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button