EuroGoal 2012 – trójwymiarowa gra piłkarska

W telewizji, internecie, a także w prasie tematem głównym są zbliżające się wielkimi krokami mistrzostwa Europy. Nic więc dziwnego, że także w Google Play w ostatnim czasie zaczyna pojawiać się coraz więcej piłkarskich produkcji. W dzisiejszym wpisie chcieliśmy przedstawić Wam ładnie prezentującą się grę EuroGoal 2012, która została stworzona przez warszawskie studio Fuero Games. Mamy nadzieję, że niniejsza aplikacja pozwoli Wam trochę odstresować się przed polsko-greckim pojedynkiem, który będzie miał miejsce już 8 czerwca.

Polskie produkcje zaczynają nas coraz bardziej zaskakiwać, bo naprawdę – i już przyznamy to na samym początku tego wpisu – w ostatnim czasie powstało kilka bardzo ciekawych, rodzimych aplikacji, których nie musimy się wstydzić, takich jak chociażby opisywany tutaj EuroGoal 2012.

Piłkarska produkcja studia Fuero Games już na pierwszy rzut oka wygląda na profesjonalnie stworzoną aplikację. Mamy tu na myśli chociażby ładnie prezentującą się oprawę graficzną, o której wielu złych słów na pewno nie powiedzieliby nawet najbardziej wymagający gracze.

Jeśli chodzi o rozgrywkę w EuroGoal 2012, to nie możecie w tym przypadku spodziewać się możliwości rozgrywania tradycyjnych pojedynków pomiędzy dwiema jedenastkami (a wielka szkoda!). Sama gra ogranicza się bowiem jedynie do wykonywania (i bronienia) rzutów karnych, co robimy przeciągając palcem po ekranie.

Do dyspozycji w aplikacji mamy tryb Single Player oraz grę wieloosobową. W tym pierwszym do wyboru jest, oczywiście, kilka poziomów trudności, dzięki czemu nie musimy od razu martwić się, że będziemy przegrywać do zera.

Na koniec warto jeszcze poinformować o tym, że EuroGoal 2012 umożliwia nam zapisywanie powtórek ze zdobytymi przez nas bramkami, a następnie publikowanie ich na portalu Facebook.

Mimo ze piłkarska produkcja od Fuero Games wygląda naprawdę dobrze, jest do pobrania z Google Play i AppStore zupełnie za darmo. Szkoda tylko, że nie ma w grze dostępnej polskiej wersji językowej.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button