Yes Chef! – nowa gra od twórców Fruit Ninja

Fruit Ninja nie trzeba nikomu przedstawiać, podobnie zresztą jak studia Halfbrick – godnego ojca wspomnianej produkcji, jak również nowości – Yes Chef!. Debiutancka aplikacja pojawiła się w AppStore i Google Play czwartkowym wieczorem i już zdobyła całe grono fanów. Czym jest i jak się sprawdza nowość z tego wpisu? Sprawdźmy!

a

Przede wszystkim Yes Chef! to kolejna gra z kategorii ,,match 3″. Czytając tytuł miałam nadzieję, że będę miałam okazję trochę poeksperymentować z produktami spożywczymi. Miałam rację – nie sądziłam jednak, że będzie się to kryło pod łączeniem fantów w potrójne zestawienia. Jak pewnie wiecie, konstrukcja gier ,,dopasuj 3″ opiera się na znajdowaniu na planszy obiektów, które można połączyć w trójki, bądź większe zestawy. Im więcej towarów uda nam się połączyć, tym lepsze bonusy otrzymujemy i z wyższym poziomem punktowym przechodzimy dalej.

O bonusach nie będę wspominać, bo są one identyczne jak w przypadku innych produkcji tego typu. System mikropłatności istnieje i ma się dobrze. Musimy jednak na początku przejść kilkanaście leveli tutorialowych, by móc cokolwiek zdziałać na własną rękę i ewentualnie skusić się na zakup jakichś power-upów.

aa

Obecnie aplikacja składa się ze 100 etapów. Podejrzewam, że wraz ze wzrostem zainteresowania, będzie rosła również liczba nowych plansz. Niektóre z nich wymagają zebrania określonej ilości punktów, zmieszczenia się w wyznaczonych ruchach, obsłużeniu klientów, czy rozbiciu zamrożonych bloczków.

Co mogę stwierdzić po dość zaawansowanym teście – nic nowego. Wszystko już znamy z poprzednich ,,macz trójek” i chyba nie zostaniemy niczym zaskoczeni. Fani tego typu gier z pewnością chętnie pokuszą się o pobranie. Nie dziwię się – sama należę to osób lubiących takie aplikację i z przyjemnością pozostawię na swoim urządzeniu Yes Chef! – zawsze jest szansa na dodatkowe levele-zagwostki ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

4 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button