Fruit Ninja – prawdziwy klasyk najlepszy na nudę

„Fruit Ninja” to prawdziwy hit na urządzenia z iOS-em oraz Androidem mogący poszczycić się jedną z największych w historii liczb pobrań z całego świata. Produkcja Halfbrick Studios to także niezwykły sposób na nudę, bez którego wielu po prostu nie wyobraża sobie smartfona czy tabletu.

Gdybyśmy przeszli się ulicą jakiegokolwiek miasta i sprawdzali przechodniom zainstalowane w ich telefonach aplikacje, na pewno w większości urządzeń znaleźlibyśmy dwie produkcje: Angry Birds i Fruit Ninja. To właśnie te aplikacje uważane są obecnie za prawdziwe klasyki i dzisiaj postanowiliśmy opisać Wam jakie możliwości oferuje ta druga.

Zasady samej gry są proste: na ekranie pojawiają się różne owoce, a naszym zadaniem jest przecięcie ich za pomocą palców. W trakcie rozgrywki musimy jednak uważać na pojawiające się bomby, których przecięcie powoduje wybuch jednoznaczny z końcem gry.

„Fruit Ninja oferuje trzy tryby rozgrywki. Pierwszy to tzw. tryb klasyczny, w którym naszym zadaniem jest zdobycie jak największej ilości punktów za krojenie owoców. Co ciekawe, jeśli zniknie nam z pola widzenia nieprzecięty przez nas owoc, tracimy jedno życie (w sumie mamy ich trzy). Oczywiście w tej opcji występują również wspomniane już przez nas bomby, których pokrojenie automatycznie zabiera nam wszystkie dostępne życia.

Bardzo interesujący jest drugi tryb „Zen Mode”. Tutaj także zdobywamy punkty, lecz mamy na to określoną liczbę czasu, dlatego musimy starać się zaliczać jak najwięcej combo.

Ostatnia opcja gry, to jest „Arcade Mode”, różni się od pozostałych dwóch dostępnymi bonusami takimi jak np. niebieskie banany, które spowalniają grę, umożliwiając nam tym samym na zaliczenie większej ilości uderzeń combo.

„Friut Ninja” jest raczej uważany za grę bezpłatną, choć istnieje też możliwość dokupienia wersji rozszerzonej). Jeśli w swoim telefonie nie masz zainstalowanej jeszcze tej aplikacji, znajdziesz ją Android Market oraz AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button