Tiny Troopers: Alliance – buduj, walcz i ochraniaj!

Tiny Troopers: Alliance to gra strategiczna od Chillingo, w której przychodzi nam wcielić się w rolę wielkiego stratega dowodzącego zespołem małych żołnierzyków. Produkcja charakteryzuje się wyjątkowo przyjemną dla oka grafiką i niezmiernie rozbudowanymi możliwościami, przez co gra może nie mieć końca. Jeżeli szukacie typowego strategicznego zabijacza czasu, bądź po prostu ciekawi jesteście kolejnego dzieła znanego z takich gier jak Clash of Clans studia – pobierajcie.

W grze przychodzi nam budować bazę dla żołnierzy. Musimy dbać o to, byśmy byli samowystarczalni, dlatego nie inwestujemy jedynie w budynki obronne, czy karczmy do rekrutacji, lecz również w konstrukcje produkcyjne, czy gospodarcze. Musimy mieć pod dostatkiem wszystkich surowców, by było nas stać na budowę kolejnych obiektów i ulepszanie tych starych.

Początkowo gramy zgodnie z tutorialem – zwykle to my atakujemy przeciwników, zbierając przy okazji łupy. Z czasem jednak musimy być przygotowani na to, że i my możemy zostać napadnięci. Bez dobrego zaplecza obronnego dość szybko stracimy praktycznie wszystko, do czego długo dochodziliśmy.

Jeżeli mowa o mikropłatnościach, to a i owszem – takie występują w produkcji, lecz na szczęście autorzy na początek dali nam taki zapas ekskluzywnej waluty, który posłuży na dość długi czas. Za swoje dokonania otrzymujemy kolejne punkty doświadczenia, a co za tym idzie – zyskujemy wyższy poziom. Umożliwia to stawianie nowych budynków i branie udziału w trudnych i zaawansowanych misjach.

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close