Balloon Bow & Arrow – łuk i balony

Balloon Bow & Arrow zdradza swoja tematykę już samym tytułem. W grze nie znajdziemy właściwie żadnych elementów więcej. Jeśli jesteście znudzeni już wybuchami i strzelaniem za pomocą broni palnej, to będzie to na pewno miła odskocznia.
balloon

W Balloon Bow & Arrow musimy strzelać do wznoszących się obok nas balonów, które mają podwieszone różne rzeczy. My musimy strącać te z monetami, bo tylko te powinniśmy zbierać. Za zebrane monety, które co ciekawe są przeróżnego koloru, możemy kupować sobie upgrade’y. Te oczywiście jeszcze bardziej przyspieszają zdobywanie kolejnych monet i tak aż do momentu, gdy wszystkie ulepszenia znajdą się na maksymalnym poziomie. Zanim jednak to osiągniemy czeka nas sporo grania.

Do zakupienia są nie tylko ulepszenia. Po długim graniu tło może nam się po prostu znudzić. Nie ma kłopotu zakupieniem sobie czegoś nowego. Do wyboru mamy 10 styli, z czego wszystkie są właściwie kompletnie inne. Każdy znajdzie raczej coś interesującego dla siebie. Tła mogłyby być jednak w trochę wyższej rozdzielczości, bo na większych ekranach wygląda to po prostu nieprzyjemnie. Może z kolejnymi aktualizacjami?

Strzelanie strzałami odbywa się w taki sam sposób jak w Angry Birds ptakami. Naciągamy łuk tak procę i puszczamy. Na małych ekranach łuk jest troszeczkę mały i gra się średnio wygodnie, bo jest po prostu nieprecyzyjnie.

Ocena 6/10
Łatwa, nudna, lecz relaksująca gra.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button