Koala Bubble Shooter – przyjemna gra z Koalami w tle

koalabubbleTym razem gra ze zwierzakami w tle, a konkretnie z koalami przeróżnego koloru. Sama zasada gry to jedna z najczęściej wykorzystywanych w Google Play. Musimy strzelać koalami z dołu w te, które lecą na nas z góry. Musimy połączyć co najmniej trzy koale tego samego koloru, by je zniszczyć, a tym samym żeby zdobyć upragnioną zdobycz punktową. Zasady najlepiej przedstawia gameplay, bo ciężko jest je tutaj opisać w miarę przyzwoitej i zrozumiałej formie.

Nasze zadanie to oczywiście zdobyć jak najwięcej punktów. Za zdobyte punkty odblokowujemy otrzymujemy jedną, dwie albo trzy koale. Za odpowiednią ilość uzbieranych zwierzaków możemy przechodzić do kolejnych światów, a tych jest aż 5. Każdy z nich charakteryzuje się właściwie tylko innym tłem.

Czasem będziemy mogli poratować się power-upami. Te pomogą nam w przechodzeniu kolejnych poziomów np. dzięki zniszczenia wszystkiego, co widoczne na ekranie. Im dalej w las tym trudniej, gdyż gra tak układa i dobiera koale, że jest nam po prostu ciężko. Do tego wzrasta także prędkość spadania całego poziomu na nas.

Można śmiało powiedzieć, że gra wykonana jest przyzwoicie. Zwierzaki wyglądają strasznie sympatycznie, animacje przejść w menu są dopracowane i wszystko działa niesamowicie płynnie. Dźwiękowo gra wypada marnie. Wszystko jest strasznie proste, lecz moim zdaniem to dobrze, bo byłyby to zbędne udziwnienia.

Ocena 7/10
Przyzwoita, odstresowująca gra, która jest bardzo dobrze wykonana.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button