Save the Earth – ratuj planetę

Obcy zniszczyli już ostatnią planetę, którą mogli. Nie mają co ze sobą zrobić i wpadli na niesamowity że trzeba zniszczyć coś jeszcze! Padło więc na naszą planetę. Szczęśliwie na Ziemi znajdujemy się my – super bohaterowie, których zadaniem jest oczywiście nie dopuścić do zniszczenia naszej ukochanej planety. A więc tak jak mówi tytuł – uratować świat!

earthsave

Gra jest wykonana w dwóch wymiarach. Po lewej nasz bohater, w którego się wcielamy. Lecimy w prawą stronę strzelając do przeciwników, którzy nadlatują w nasza stronę i nie są zbyt miłymi stworzonkami. Jeśli już jesteśmy przy eliminacji, to okazuje się, że do dyspozycji mamy 30 broni oraz power-upów takich jak teleportacje, lasery asteroidy rakiety czy wiele, wiele więcej. Wybieramy sobie 5 spośród nich na samym początku. Dostosowujemy ekwipunek do swoich wymagań.

Niekończąca się walka może odbywać się w czterech częściach świata, z której każdy to inny poziom. Jesteśmy zmuszeni walczyć mimo wszystko z coraz silniejszymi potworami. Co ciekawe – poziom trudności jest bardzo fajnie wyważony i każdy jeden potwór nie jest zbyt łatwy, lecz nie musimy się z nim męczyć także godzinami.

Save the Earth jest bardzo ciekawie wykonany graficznie. Oczywiście – jak widać na screenach, dwuwymiarowo. Efekty są bardzo ciekawe, przyzwoicie wykonane, a potwory w miarę różnorodne. Dźwiękowo jest bardzo dobrze, muzyka mogłaby być trochę inna, no ale ile osób – tyle gustów. W mój ona nie trafiła.

Ocena 8/10
Spędziłem przy grze dość sporo czasu – warto było!

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button