Seven777land – zaoszczędź na maszynach

777Lubicie grać na maszynach? Chodzi o te, które stoją w barach, sklepach czy też kasynach. Jeśli tak, to wiem jedno – na pewno straciliście tam mnóstwo pieniędzy. A jeśli nie mnóstwo, to zapewne więcej rozegraliście niż wygraliście. Tak bowiem są skonstruowane te maszyny – przecież mają zarabiać. Co jednak, jeśli strasznie lubicie tego typu rozgrywkę, a nie chcecie tracić pieniędzy?

Wtedy możecie zainstalować sobie Seven777Land i poczuć choć trochę emocji związanych z graniem na automatach. Niestety tutaj będzie to mniej pasjonujące, gdyż gramy za pomocą wirtualnej waluty i jeśli nam się ona skończy, to będziemy mogli bez kłopotu zacząć grę od nowa. A w automatach dla wielu chodzi właśnie o to, żeby przyciągnąć i uzależnić od adrenaliny.

Zasady są strasznie proste. Bierzemy swoje pieniądze i stawiamy je w grze, a więc po prostu pakujemy do wirtualnego automatu. My klikamy tylko SPIN, a reszta należy do naszego szczęścia bądź też do zaprogramowanej wcześniej maszyny. Za odpowiednie ustawienia wylosowanych rzeczy otrzymujemy odpowiednie wypłaty. Możemy je podwoić, jeśli oczywiście uda nam się zwyciężyć w mini-gierce. Tu również zależy od naszego szczęścia.

Gra wykonana jest porządnie. Grafika jest czytelna, wszystko działa strasznie płynnie, nie ma żadnych kłopotów. Do dyspozycji otrzymujemy 5 rodzajów maszyn. Każda z nich charakteryzuje się innym tematem stylem. Mamy zwierzęta, wodę, owoce, kwiaty oraz flagi.

Ocena 6/10
Dość dobra gra. Szkoda tylko, że nie wypłaca prawdziwych pieniędzy :(

Za 5,49zł w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button