Flying Squirrel – o latajacej wiewiórce, która niewiele lata

Miłośnicy runnerów osadzonych w wirtualnych, przesłodzonych światach z całą pewnością powinni przypatrzeć się z zaciekawieniem produkcji Flying Squirrel, którą przedstawimy Wam bliżej w dalszej części tego wpisu.

Główną postacią gry Flying Squirrel jest sympatycznie wyglądająca wiewiórka. Przed swoich twórców z Magma Games nazwa została wprawdzie „latającą”, jednak określenie to jest bardzo mylące, gdyż nieczęsto nam się zdarza w opisywanej produkcji kierować szybującym w powietrzu zwierzątkiem. Najczęściej po prostu przychodzi nam nim biegać i skakać.

Celem gracza w aplikacji z tego wpisu jest dotarcie do jak najdalszego punktu w wirtualnym świecie. Celowo nie użyliśmy w poprzednim zdaniu słowa „poziom”, gdyż rozgrywka we Flying Squirrel dzieli się – co jak na runnera jest nieco dziwne – na kilka leveli, a więc nie gramy w niej ciągle na tle tych samych obrazków, dzięki czemu rozgrywka się zbyt szybko nie nudzi.

Poza unikaniem przeszkód w postaci muchomorów i mniej lub bardziej natarczywych stworzonek, przychodzi nam w produkcji Magma Games zbierać porozrzucane po planszach pieniążki i gwiazdki. Dzięki tym pierwszym możemy kupować w specjalnym sklepie różnego rodzaju power-upy, a nawet nowe postaci. Wyboru za wielkiego nie ma, ale ważne, że jest jakikolwiek.

W grze pokroju Flying Squirrel nie mogło rzecz jasna zabraknąć także wyzwań do ukończenia. W chwili obecnej achievementsów do dyspozycji jest kilkanaście, co nie oznacza, że wykonanie ich wszystkich jest bardzo prostym zadaniem.

Oprawa graficzna opisywanej gry nie zrobiła na nas przesadnie dobrego wrażenia. Fakt, jest miła dla oka, ale podobne widzieliśmy już setki razy, a wydaje nam się, że najwyższe noty należą się jedynie innowacyjnym projektom, dlatego nie zamierzamy jej tutaj zachwalać.

Flying Squirrel znaleźć można w Google Play. Gra jest darmowa. Czy warto ją pobrać? Jeżeli tego typu produkcje porywają Was bez reszty, to zdecydowanie tak!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button