Doktor Medi – mobilny konsultant medyczny

Jeżeli czujesz potrzebę skonsultowania się z lekarzem za każdym razem, gdy zauważysz, że z Twoim organizmem dzieje się coś niepokojącego, polecić Ci z czystym sumieniem możemy wirtualnego lekarza, Doktora Medi, do którego nie trzeba stać w długich kolejkach.

Każdy wie, jak ciężko jest dostać się do lekarza (wszędzie w Europie, nie tylko u nas – w Polsce). W nagłych przypadkach, oczywiście, jest to nieco ułatwione. Gdyby jednak każdy z byle jaką błahostką szedł do przychodni, chorowanie i rejestrację u specjalisty trzeba by było planować minimum z tygodniowym wyprzedzeniem.

Na szczęście, w dzisiejszych czasach nie trzeba od razu wybierać się do swojej placówki zdrowia, by dowiedzieć się, czy występujące u nas ostatnio objawy mogą nas niepokoić. Wystarczy zainstalować na mobilnym urządzeniu aplikację o nazwie Doktor Medi, a on odpowiednio nami już pokieruje.

Opisywany program jest przedstawiany jako inteligenty konsultant medyczny. Jego zadanie polega na umiejętnym zadawaniu pytań, dzięki którym może dowiedzieć się czegoś więcej o naszym stanie zdrowia. Jeżeli, na przykład, ostatnio doznajemy silnych bólów głowy, Medi będzie pytał nas, gdzie źródło danego bólu się znajduje oraz jak intensywny on jest. Nie zapomni, oczywiście, zapytać o inne niepokojące objawy. Na koniec swojego wywiadu diagnozuje, co nam dolega oraz doradza, gdzie z naszym problemem powinniśmy się udać (o ile powinniśmy).

Z rozpoznawaniem bardziej popularnych chorób aplikacja nie ma większego problemu. Rozpoznaje je bardzo dobrze i za to należy ją pochwalić. Warto wspomnieć, że program diagnozował po jakimś czasie chorobę nawet wtedy, gdy decydowaliśmy się udzielać odpowiedzi „na ślepo”.

Bardzo dobrze, że twórcy programu postanowili w swoim produkcie zastosować zdjęcia. Dzięki temu lepiej jest porównać dany objaw u nas z tym, jaki wskazuje na poważne zmiany w organizmie. Szkoda tylko, że to prawidłowego działania aplikacji potrzebne jest połączenie z internetem. Gdyby nie to, wystawilibyśmy jej najwyższą z możliwych ocen.

Doktor Medi przyjmuje w Google Play. Pierwsza wizyta, jak i każda kolejna, jest całkowicie bezpłatna. Pamiętajcie jednak – maszyna nie zastąpi człowieka. Jeśli więc naprawdę źle się czujecie, nie opierajcie się tylko i wyłącznie na opinii wirtualnego doktora.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button