Qualifiers 2014 – aplikacja z transmisjami meczów el. do MŚ 2014

Jeżeli chcecie na bieżąco śledzić poczynania reprezentacji walczących o miejsca w finałach piłkarskich mistrzostw świata, z całą pewnością wyposażyć się powinniście w aplikację o nazwie Qualifiers 2014.

Jeżeli uważacie, że Qualifiers 2014 jest kolejnym programem mobilnym, w którym można tylko i wyłącznie czytać newsy, przeglądać galerie i śledzić terminarz, to bardzo się mylicie. Opisywany przez nas program to bowiem przede wszystkim aplikacja udostępniająca transmisje video i skróty z meczów eliminacyjnych do MŚ 2014.

Program od Netco Sports Group w trakcie trwania eliminacji umożliwi swoim użytkownikom obejrzenie ponad 150 spotkań w ramach kwalifikacji europejskich na stronie bwin.

Niestety, nie wszystko jest tak kolorowe, jak wydaje się na pierwszy rzut oka. Na wspomniane transmisje nałożony jest pewien limit – osoby z danego kraju nie mogą oglądać meczów swojej reprezentacji. Tak więc my, jako Polacy, nie możemy oglądać na żywo podopiecznych Waldemara Fonalika, natomiast dostajemy możliwość śledzenia poczynań, na przykład, Hiszpanów, Rosjan czy Niemców. Smutne, lecz, prawdziwe.

Poza samymi transmisjami, Qualifiers 2014 pozwala także na przeglądanie statystyk dotyczących konkretnego meczu bądź zespołu. W programie sprawdzić można składy reprezentacji, osiągnięcie przez nie wyniki czy aktualne miejsce w tabeli danej grupy.

Aplikacja zsynchronizowana jest z serwisami społecznościowymi: Twitterem i Facebookiem. Dzięki temu można być na bieżąco z komentarzami dotyczącymi każdego ze spotkań bądź też otrzymuje się możliwość komunikowania z kibicami z całego świata.

Qualifiers 2014 pod względem graficznym prezentuje się całkiem nieźle. Mimo że posiada ona całkiem sporo możliwości, wszystko jest przejrzyste i nie ma się problemu z wyborem interesującej zakładki.

Program z tego wpisu znaleźć można w Google Play i AppStore. Bezpłatna jest zarówno wersja na Androida, jak i iOS-a. Żeby było ciekawiej – można z aplikacji korzystać nie tylko na smrtfonie, lecz także (a może przede wszystkim?) tablecie.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button