Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #26

Mimo że do świąt wielkanocnych jeszcze ponad tydzień, producenci aplikacji mobilnych już teraz postanowili zafundować nam pisankową wyprzedaż swoich gier i programów. Jeśli macie w portfelach jakieś zaskórniaki, koniecznie je policzcie, bowiem w tym odcinku Androidowych Okazji pojawi się naprawdę wiele godnych uwagi tytułów, które zostały przecenione nawet z ponad dwudziestu złotych. Nieważne czy lubicie siedzieć w domu i ścigać się wirtualnymi pojazdami, czy też spędzacie swój wolny czas, biegając w parku, na pewno w dalszej części wpisu znajdziecie coś, co przypadnie Wam do gustu.

The Sims 3

Jeśli często przebywacie poza domem, a bardzo lubicie grać na swoim PC-ie w popularne Simsy, na pewno włosy staną Wam dęba na wieść o tym, że androidowa wersja The Sims 3 została własnie przeceniona z prawie siedmiu dolarów do zaledwie trzech.

Podobnie jak w komputerowej wersji, w tej przeznaczonej dla urządzenia mobilne także przychodzi nam tworzyć wirtualnego człowieczka i opiekować się nim, czyli mówiąc inaczej – kierować jego życiem poprzez zapewnianie mu wszelkiego rodzaju rozrywek, planowanie ścieżki zawodowej oraz miłosnej.

Wbrew pozorom, androidowe The Sims 3 to bardzo rozbudowana produkcja, oferująca wiele możliwości. Co bardzo ważne, działa w trybie offline, tak więc aby z niej korzystać nie jest potrzebne stałe połączenie z internetem, tak jak ma miejsce w przypadku niektórych gier mobilnych z tej serii.

Wizualnie The Sims 3 na Androida prezentuje się bardzo dobrze. Trudno dostrzec jest tu elementy, które raziły by niedoskonałością nawet nieco bardziej wymagającego gracza. Pobierz The Sims 3 za $2,99 w Google Play.

Need for Speed Most Wanted

Dla fanów samochodówek Electronic Arts przygotowało przecenę jednej z lepszych gier w swojej klasie, a mianowicie Need for Speed Most Wanted. Jak pewnie doskonale się orientujecie, w grze tej wcielamy się w postać kierowcy stuningowanego samochodu sportowego, a naszym zadaniem jest brać udział w nielegalnych wyścigach organizowanych na ulicach jednego z amerykańskich miast.

To, co wyróżnia grę Need for Speed Most Wanted na tle jej następców i poprzedników, to fakt, iż możemy w niej sprawdzać swoje umiejętności nie tylko przeciwko innym szalonym kierowcom, lecz także policjantom z drogówki. Autorzy apki przygotowali kilkanaście pojazdów stworzonych na potrzeby walki z piratami drogowymi , tak więc na nudę narzekać z pewnością nie będziecie.

Mobilna wersja Need for Speed Most Wanted posiada naprawdę godną pochwały oprawę audiowizualną (najlepiej widać to na screenach) oraz tryb Multiplayer, pozwalający na rzucanie wyzwań naszym znajomym, grającym na różnych platformach, nie tylko na Androidzie.

Need for Speed Most Wanted kosztuje na co dzień $4,99. W chwili obecnej można mieć tę apkę za niecałego dolara. Grzech nie skorzystać z takiej okazji cenowej, prawda? Pobierz Need for Speed Most Wanted za $0,99 w Google Play.

Runtastic PRO

Na dworze coraz cieplej, tak więc na pewno duża część z Was planuje już powrót do biegania. Jeśli jeszcze nie macie swojego ulubionego programu do joggingu, bez dwóch zdań zainteresować się powinniście pełną wersją apki o nazwie Runtastic, którą można teraz znaleźć w Google Play wśród przecenionych produkcji.

Runtastic PRO śledzi nasze treningi, pokazując nam na bieżąco informacje na temat przebiegniętego przez nas dystansu, spalonych kalorii, a także średniego tempa, jakie uzyskaliśmy. Po każdym treningu możemy sprawdzić, jaki czas osiągnęliśmy na danym odcinku trasy, a także sprawdzić inne równie ciekawe i przydatne statystyki.

Wersja PRO daje nam możliwość tworzenia planów treningowych z wyprzedzeniem nawet o kilka tygodni. Jest to niezwykle przydatna funkcja dla osób, które w profesjonalny sposób podchodzą do przygotowań do zawodów biegowych takich jak maratony czy półmaratony. Możemy dzięki niej wyznaczać sobie trasy, które będą liczyły pożądaną liczbę kilometrów, a także zapisywać ważne dla nas szczegóły dotyczące konkretnych ćwiczeń.

Warto wspomnieć również o tym, iż Runtastic PRO posiada wbudowane narzędzie pogodowe, dające nam znać o warunkach atmosferycznych oraz odtwarzacz muzyki, który eliminuje problem minimalizowania aplikacji w celu zmienienia piosenki aktualnie rozbrzmiewającej w naszych słuchawkach.

Pełna wersja aplikacji (a raczej ta przeznaczona dla najbardziej wymagających biegaczy) Runtastic PRO kosztuje poza promocją $4,99. Obecnie można dorwać program o dwa dolary taniej. Pobierz Runtastic PRO za $2,99 w Google Play.

Draw Race 2

Pomysłowa samochodówka, która wykorzystuje tak naprawdę jako jedna z nielicznych wykorzystuje potencjał ekranów dotykowych. W Draw Race 2 mamy okazję brać udział w wyścigach małych pojazdów, które rywalizują ze sobą na krętych drogach. W porównaniu z innymi tego typu apkami, tutaj nie decydujemy na bieżąco o ruchach samochodu, a robimy to przed rozpoczęciem zabawy.

Sterowanie odbywa się poprzez rysowanie gestów na wyświetlaczu. Musimy zwracać uwagę, by w miarę szybko wyznaczyć trasę naszej maszynie, pamiętając jednocześnie o tym, że nie możemy wyjeżdżać poza wyznaczoną drogę. Każdy nasz błąd jest odpowiednio karcony, co – szczególnie na początku – potrafi doprowadzić do szewskiej pasji.

W sumie apka oferuje nam ponad 100 wyzwań do ukończenia. Ilość dostępnych w Draw Race 2 trybów rozgrywki oraz wirtualnych nagród również jest wystarczająca do tego, by dobrze się bawić przez co najmniej kilka godzin. Bez wątpienia jest to ogromny plus.

Draw Race 2 wygląda barwnie, ale nie można nazwać tej gry przesłodzoną. Jeśli chodzi o dźwięki, uważam, że znakomicie pasują do tematyki gry i pozwalają nam poczuć się tak, jakbyśmy faktycznie uczestniczyli w jakimś ważnym motoryzacyjnym wydarzeniu.

Androidowa gra wyścigowa oparta na rysowanych gestach kosztuje na co dzień $2,99. Tylko teraz można ją mieć za ponad 30 procent taniej, bo za jedyne $0,99. Korzystajcie, póki jeszcze jest okazja! Pobierz Draw Race 2 za $0,99 w Google Play.

Unified Remote Full

Bardzo przydatny program, dzięki któremu już nigdy więcej nie będziecie musieli denerwować się na to, że siadając na kanapie nie wzięliście pilota do telewizora, do którego podłączony jest Wasz laptop . Unified Remote jest swego rodzaju mobilnym centrum dowodzenia komputerem osobistym. Pozwala nam on na zdalne sterowanie PC-ami znajdującymi się w tej samej sieci Wi-Fi.

UnifiedRemoteFull

Apka pozwala nam zmieniać muzykę w odtwarzaczu, pauzować filmy, a nawet służy nam jako touchpad. Dzięki pełnej wersji Unified Remote możemy w dużo wygodniejszy sposób obsługiwać ogromną ilość programów zainstalowanych na komputerze. Na liście obsługiwanych narzędzi znaleźć możemy, między innymi, przeglądarkę Chrome oraz muzycznego foobara2000.

Unified Remote Full dostępny jest w angielskiej wersji językowej, co na pewno potraktować można jako swego rodzaju wadę. Nie zmienia to jednak w ogóle faktu, iż program jest bardzo przydatny i w wielu sytuacjach potrafi uratować nam życie :) .

unified-remote-full

Zazwyczaj pełna wersja Unified Remote kosztuje niecałe cztery dolary. Teraz można ją mieć za $0,99. Jeżeli uważacie, że taki program Wam się przyda, nie zastanawiajcie się długo nad skorzystaniem z tej oferty specjalnej. Pobierz Unified Remote Full za $0,99 w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button