AppSale – promocje w AppStore #70

Nie wiem, jaka pogoda zawitała dzisiaj w Wasze regiony, lecz wokół naszej redakcji jest bardzo słonecznie. Z tej też przyczyny nasz standardowy cykl AppSale wychodzi dopiero po południu, abyście w ciągu dnia mogli nacieszyć się słoneczkiem, a wieczorem zasiedli do najnowszych przecenionych aplikacji, jakie udało nam się dla Was wyszukać.

W tym wpisie będą przeważać gry. Ok – będą to prawie same gry. Stwierdziłam, ze każdy potrzebuje trochę rozrywki i chętnie skusi się na płatne do tej pory produkcje, które dzięki uprzejmości swoich wydawców, obecnie są zupełnie darmowe. Podkreślam to w każdym cyklu – nie czekajcie zbyt długo z decyzją – niektóre gry mają tylko 24-godzinny trend wyprzedaży, więc może się zdarzyć, że po prostu się spóźnicie. Oto moje propozycje na dziś: Shiny Party – Shapes & Colors, Drainworks, PLUS, Places Around, oraz Hunter Island.

Shiny Party – Shapes & Colors

Z kategorii: co każde dziecko chciałoby mieć. Jeżeli macie malucha, pokażcie mu opisywaną grę. Jego zadaniem będzie ofiarowanie pomocy Charliemu i Alicji w przygotowaniach do przyjęcia urodzinowego dla przyjaciela, Ralph’a.

Do wyboru mamy dwa tryby gry: story mode, oraz game mode. W pierwszym z nich, dziecko będzie miało okazję posłuchać historyki grupki przyjaciół, która postanowiła zrobić urodzinową niespodziewajkę swojemu koledze z klasy. Część druga jest typowo praktyczna i edukacyjna.

Game mode zawiera w sobie 4 mini-gierki, dzięki którym dziecko będzie miało okazję przede wszystkim nauczyć się kształtów. Na początku będzie odszukiwało pożądany obiekt, następnie piekło ciastko pasujące do wzorca, układało puzzle, a następnie dopasowywało pary identycznych obrazków.

Od dawna wiadomo, że nauka poprzez zabawę jest najlepsza. Malec nawet nie będzie wiedział, że tak wspaniała gra może go czegoś nauczyć. Współpraca przy robieniu ciasta z kochającą mamą będzie zawsze mile widziana. Przecena z $1,99.

Item not available.

 

 

 Drainworks

Zbliżający się Lany Poniedziałek można uczcić wirtualną rozgrywką. W Drainworks znajdziecie sikawkę z wodą, którą będziecie musieli wykorzystać w odpowiedni sposób ;)

Do przejścia są aż cztery światy. Każdy z nich charakteryzuje się inną grafiką, oraz przeróżnymi przeszkadzajkami. Autorzy zadbali również o to, by gracze mogli sprawdzać swoje możliwości w achievementsach, których akurat w Drainworks nie brakuje. Kolorowo, ładnie i przyjemnie.

Zadanie gracza polega na operowaniu żółtą kulką. Z czerwonej tryskawki wypływa woda. Musimy w taki sposób kierować ruchomym obiektem, aby zapełnić naczynie za pomocą zielonej końcówki. Sterowanie odbywa się w bardzo prosty sposób – poprzez przeciąganie kulki palcem po ekranie. Ustawienie będzie inne w każdym leveli. To mniej więcej tak, jakbyście podstawili rękę pod kran – woda będzie skierowana już pod zupełnie innym kątem, niż w przypadku swobodnego cieku.

48 leveli fantastycznej zabawy – chyba tak mogę podsumować opisaną aplikację. Musicie uwierzyć mi na słowo – warto :) Gra została przeceniona z $0,99 na zero.

icon
DrainworksStephen GanemGamesBezpłatneDownload

 

 

 Places Around

Macie czasem problemy ze znalezieniem określonego miejsca w Waszej okolicy? Świetnie się składa – pobierzcie Places Around, a nie ominiecie ani jednego interesującego miejsca.

Wystarczy umożliwić aplikacji zebranie informacji o położeniu – ona zrobi resztę za nas. Dopasuje do naszego aktualnego miejsca pobytu wszystkie dane. Macie ochotę na kawę? Kliknijcie odpowiedni przycisk w zakładce, a w ciągu kilku sekund uzyskacie dokładne informacje o miejscu, w które warto się udać.

Tak samo jest w przypadku bankomatów, stacji benzynowych, urzędów pocztowych, banków, barów, cukierni, fast foodów, restauracji, stacji kolejowych, bibliotek, parków bla bla bla i wielu więcej. Muszę przyznać, że dość często zdarza mi się podróżować. Rzadko orientuje się w okolicznych miejscach rozrywki. Dzięki aplikacji Places Around, prawdopodobnie moje podróże będą prostsze.

Aplikacja jest niezwykle przydatna podczas wypadów za miasto, czy dalszych podróży. Jeżeli zdarza Wam się odwiedzać nieznane miejsca, z pewnością przyda Wam się apka z tego wpisu. Przecena z $1,99.

Item not available.

 

 

 Hunter Island

Wszyscy fani Pokemonów prawdopodobnie znają już Hunter Island. Gra została stworzoną z myślą o osobach, które lubią spędzać sporo czasu w grach, a nie mają go na tyle, by siedzieć przy stacjonarnym komputerze.

Na samym początku wybieramy stworka, który będzie naszym najbliższym współpracownikiem. Naszym zadaniem będzie przeszukiwanie wyspy. Czego będziemy szukać? Jaj, oraz dorosłych, lecz dzikich stworków, które dołączą do naszej kolekcji … o ile uda nam się je złapać. Jak widzicie, do złapania jest aż 300 różnych potworów. Jest w czym wybierać.

Aby zbratać sobie nowego stworka, trzeba użyć trochę siły. Wykorzystując posiadane już istoty, atakujemy ofiarę. Oczywiście nie chodzi o to, aby ją zabić – wręcz przeciwnie. Sęk w tym, by wykazać się siłą i wyższością. Podczas ataków, nasi podopieczni, którzy brali udział w walce, mają okazję na zebranie dodatkowych punktów xp, a co za tym idzie, ulepszyć swoje umiejętności.

Nie jestem fanką tego typu gier, więc nie będę się zbytnio wymądrzać. Z dobrych źródeł wiem, że aplikacja spodobała się osobom, które w takich produkcjach potrafią siedzieć godzinami. Polecam więc! ;) Przecena z $0,99.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button