Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #82

Mamy dla Was dobrą wiadomość – w tym tygodniu szybciej, niż zwykle dowiecie się o androidowych przecenach. Z racji tego, że jutro nadają brzydką pogodę, postanowiliśmy dać Wam kilka argumentów, które pozwolą zrozumieć, iż nawet w weekend nie zawsze warto ruszać się z domu. Oczywiście, zachęcamy do tradycyjnych aktywności, ale jeżeli w deszczu nie są one dla Was przyjemne, mamy nadzieję, iż przygotowane przeceny pozwolą Wam chociaż na chwilę zapomnieć o nudzie i zbliżającym się poniedziałku! Gotowi na kolejny odcinek Androidowych Okazji? No to czas, start!

Table Tennis Touch

Gra o nazwie Table Tennis Touch zadebiutowała na Androidzie kilkanaście dni temu, ale weekendowa promocja obejmuje również i ją. Dzięki ofercie specjalnej, możecie pobrać tę produkcję za nieco ponad cztery złote. To blisko 75 procent mniej, niż do tej pory. Warto skorzystać? Oczywiście, że tak.

Jak wskazuje na to sama nazwa produkcji, oferuje nam ona wirtualną wersję tenisa stołowego. Możemy w niej zmierzyć się z wirtualnymi przeciwnikami w kilku ciekawych trybach zabawy, z których najatrakcyjniejszy wydaje się ten o nazwie Career, gdzie czekają na graczy zmagania o tytuł najlepszego pingpongisty świata.

Poza zwykłymi meczami, w Table Tennis Touch znaleźć można również nieco mniej konwencjonalne sposoby na sprawdzenie swoich umiejętności. Dzięki pomysłowości autorów, oddano nam do dyspozycji aż dwanaście fajnych mini gier, pozwalających na zabicie czasu bez konieczności bardzo długiego ślęczenia przed ekranem smartfona lub tabletu.

Grafika zastosowana w grze nie powinna zrobić na Was złego wrażenia. Trójwymiar jest tutaj wystarczający do tego, by zadowolić każdego, kto nie jest wyjątkowo wybrednym osobnikiem. Pobierz Table Tennis Touch za 4,07 PLN w Google Play.

Zombie Minesweeper

Każdy, kto pamięta pierwsze Windowsy, na pewno kojarzy gierkę systemową o nazwie Saper. Mimo że w swojej tradycyjnej formie nie jest ona już zbytnio atrakcyjna, miłośnicy unikania bomb bez dwóch zdań powinni zaopatrzyć się w mobilną apkę o nazwie Zombie Minesweeper, która przez kilka najbliższych godzin dostępna jest za nieco ponad 3 złote.

Fabuła Zombie Minesweeper wydaje się banalna, ale nie to jest najważniejsze. Oczywiście, warto wspomnieć o tym, że przychodzi nam tu kierować młodą i piękną nastolatką, która stara się uratować chłopaka i przetrwać apokalipsę zombie. Trzeba jednak przede wszystkim mieć na uwadze to, w jaki sposób przychodzi nam wykonywać powierzony cel.

zombie

Pisząc najkrócej jak się da, w Zombie Minesweeper zaznaczmy na planszach, w których miejscach mogą znajdować się miny i próbujemy dotrzeć do mety danego etapu. Do dyspozycji – poza naszą własną głową – mamy tutaj także całą masę skutecznych broni w postaci karabinów, pistoletów i tym podobnych.

Największym minusem Zombie Minesweeper jest liczba leveli. Trzydzieści etapów to – niestety – zbyt mało, aby zabawić nas przez wiele długich godzin. Na szczęście, w chwili obecnej gra jest na tyle tania, iż niewielka liczba wyzwań nie powinna stanowić dla Was wyjątkowego problemu. Pobierz Zombie Minesweeper za 3,64 PLN w Google Play.

Shadowrun Returns

Gra Shadowrun Returns to ciekawy RPG-ek, który opowiada o przyszłości pełnej smoków, orków oraz innych fantastycznych stworów. Gracze wcielają się tutaj w postać grupy swego rodzaju płatnych morderców, a celem jest eliminowanie konkretnych oponentów o różnych charakterystycznych zdolnościach w kwestii ataku, jak i obrony.

Rozgrywka oferowana w Shadowrun Returns działa w systemie turowym. W przeciwieństwie do większości RPG-ów, tutaj nie naciskamy bezmyślnie wszystkich przycisków dostępnych na ekranie, lecz musimy przede wszystkim porządnie zastanowić się nad każdym wykonanym krokiem. Bez taktycznego podejścia do sprawy bardzo szybko można pożegnać się z szansą na szybkie ukończenie danego poziomu.

Chodzenie po wirtualnym mieście stworzonym na potrzeby Shadowrun Returns przypomina wycieczkę po kolorowym, neonowym Las Vegas. Nie brakuje tutaj wielu kolorowych elementów, chociaż nie ma co ukrywać, że sceneria aplikacji raczej nie należy do wyjątkowo barwnych, a raczej przerażających.

Produkcję Shadowrun Returns przeceniono o blisko połowę. Obecnie pobrać można ją z Google Play za mniej niż 10 złotych! Pobierz Shadowrun Returns za 8,92 PLN w Google Play.

True Skate

Jeżeli lubicie jeździć na deskorolce, prawdopodobnie żal Wam każdej wolnej chwili, w której nie możecie poszaleć. True Skate to znakomita propozycja dla wszystkich skate’ów, ceniących sobie realizm w produkcjach mobilnych. Obecnie jest wyprzedawana za cenę 50 procent niższą od dotychczasowej.

W opisywanej gierce nie kierujemy wirtualnym człowiekiem. W przypadku True Skate to nasze palce są nogami i to one pozwalają nam wykonywać przeróżne tricki. Warto przy tym wspomnieć, iż produkcja oferuje całe mnóstwo placów do jazdy, dzięki czemu nie można w niej narzekać na nudę przez co najmniej godzinę czy dwie.

skate

Sterowanie jest proste, tak więc nie ma sensu na jego temat pisać. Jeżeli chodzi o grafikę, uważamy, iż w tej kwestii nic więcej nie udało się zrobić. Autorzy True Skate chcieli, by ich produkt był dostępny dla wielu ludzi, tak więc na wyjątkowy realizm pozwolić sobie nie mogli. I chyba to dobrze, bo dzięki czemu dosłownie każdy może pobrać tę grę i bawić się przy niej, jak przy PC-owym hicie pod tytułem Tony Hawk Pro Skater.

True Skate zawiera kilka opcji pozwalających na zakup dodatkowych przedmiotów za prawdziwe pieniądze. Śmiało można jednak wszystko odblokować bez sięgania do portfela. Pobierz True Skate za 4,29 PLN w Google Play.

To wszystko, co dla Was przygotowaliśmy. Jeżeli pobraliście z przecenionych gier chociaż jedną, udało nam się spełnić swoje zadanie. Oczywiście, polecamy się na przyszłość, czyli inaczej mówiąc – zachęcamy do czytania Androidowych Okazji za tydzień!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button