AppSale – promocje w AppStore #125

Cześć :) Witajcie w 125 odcinku AppSale. Dzisiejszy cykl będzie poświęcony czterem fajnym gierkom, które na co dzień kosztują kilka dobrych złotych, a obecnie znajdują się w promocji i można je nabyć za darmochę.

Oto propozycje na dziś: Refine Water (przecena z $0,99 na zero), Squids Wild West  (przecena z $0,99 na zero), Combo Crew (przecena z $0,99 na zero), oraz Gentlemen…Ricochet! (przecena z $0,99 na zero). Miłej lektury! ;)

Refine Water

Refine Water to fajna gra z kategorii match-3. Jeżeli jeszcze nie znudziliście się produkcjami w tym stylu, z pewnością będziecie miło wspominać przygodę z tą aplikacją.

Do dyspozycji gracza oddano dwa tryby. Łącznie do pokonania jest ponad 180 leveli, co przekłada się na godziny zabawy. Istnieje możliwość sprawdzenia swoich wyników w globalnej tabeli, podzielenia się osiągnięciami z przyjaciółmi, oraz odblokowywania kolejnych achievementsów.

Gra jest kolorowa i iście wodnista. Głównymi bohaterami są stworki, które zostają przerabiane na różnorodne płyny. Mikropłatności w apce nie spotkamy, więc z kasą nie popłyniemy :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Squids Wild West 

W Squids Wild West przenosimy się na prawdziwie dziki zachód, pełen szalonych robaków walczących o różnorodne trofea. Produkcja jest połączeniem strategii z RPG. Wśród głównym bohaterów znajdą się kraby i krewetki, które ulepszane bez przerwy, tworzą unikalną drużynę mogącą pokonać dosłownie wszystkich rywali.

Na planszach potkamy się z nietuzinkowymi przeciwnikami. Używając umiejętności swoich podopiecznych i dostępnej ilości ruchów, staramy się powalić wroga na łopatki i zgarnąć wartościowe fanty, nie zapominając o zbieraniu power-upów.

Co tu dużo mówić – gra jest unikatem i obecnie dostępna jest za darmo. Czy może być coś lepszego? Zdecydowanie nie :) Pobieramy więc i zaczynamy swoją przygodę.

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Combo Crew

W Combo Crew poznajemy ciekawy zespół postaci posiadających niesamowite umiejętności. Okazuje się, że trójka z nich walczy o swoje życie w zamczysku Mr Bossa. Z naszą pomocą mogą wywinąć się śmierci.

By dobrze poradzić sobie w grze, należy posiadać umiejętność szybkiej reakcji. Przychodzi nam bowiem stanąć na arenie walki i rozwalać kolejnych przeciwników, wykonując tricki. Ulepszanie umiejętności poszczególnych bohaterów jest bardzo ważne, jeżeli chcemy osiągnąć sukces. Dlatego tak ważne jest zdobywanie złotych medali za starcia i zgarnianie maksymalnej ilości pieniążków.

Walka podzielona jest na rundy. Zwyciężamy wtedy, kiedy każdą kolejną turę zakończymy z rywalami leżącymi pod naszymi stopami. Jeśli sztuki walki są Wam bliskie, koniecznie wypróbujcie Combo Crew ;)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Gentlemen…Ricochet!

Gentlemen…Ricochet! to chyba mój dzisiejszy numer jeden. Uwielbiam połączenie gier logicznych ze zręcznościówkami, a właśnie z taką produkcją mamy tym razem do czynienia.

Do pokonania w opisywanej apce jest aż 60 skomplikowanych poziomów, w których naszym zadaniem jest przetransportowanie piłeczki z jednego miejsca w drugie. Pokonywanie kolejnych przeszkód staje się fantastycznym sposobem na odstresowanie, a ciągle wzrastający poziom trudności sprawia, że po pierwszym uruchomieniu nie chcemy po prostu wychodzić.

Jeżeli macie chęć na świetną zabawę za darmochę, pobierajcie. Jestem pewna, ze nie pożałujecie. Nawet jeśli się mylę, to kompletnie nic na tym nie stracicie – w końcu zgarniacie gierkę w promocji ;)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button