Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #71

Podobno zima pomału zaczyna dobiegać końca (choć my jakoś w ogóle jej w tym roku nie dostrzegliśmy). Co za tym idzie, za oknami będzie coraz więcej słońca, a temperatura zacznie wzrastać. Zanim jednak postanowicie pójść na niedzielny spacer, zajrzyjcie do przygotowanych przez nas propozycji w kolejnym odcinku Androidowych Okazji. Po raz kolejny udało nam się znaleźć dla Was kilka bardzo ciekawych propozycji, które pozwolą Wam nie tylko zabić nudę, lecz również zaoszczędzić trochę drobniaków.

Violett

Na dobry początek – gra „made in Poland” (będzie ich dzisiaj jeszcze więcej!). Violett to stworzona przez gdyńskie studio Forever Entertainment przygodówka typu point and click, w której mamy okazję pokierować młodą, gniewną nastolatką. Ta na złość rodzicom chce przenieść się z nowego domu do starego, a pomóc ma jej w tym tajemniczy talizman.

Dzięki błyskotce znalezionej przez główną bohaterkę, odkrywamy świat pełen nie do końca codziennych stworzeń oraz rzeczy. Celem numer jeden jest zabicie królowej pająków, ale zanim to nastąpi, przychodzi nam wykonać całą masę mniej lub bardziej skomplikowanych zadań. Choć produkcja nie wygląda na jakąś niezwykle poważną, zdecydowanie jest w stanie sprawić trudność nawet doświadczonemu graczowi.

Plansze przygotowane przez autorów gry Violett dają okazję do zabicia nudy przez co najmniej dwie godzinki. Jak na przygodówkę, jest to dość przyzwoity wynik. Oczywiście, to nie jedyna zaleta polskiej apki. Kolejną bez dwóch zdań jest oprawa audiowizualna. Świat będący połączeniem dwu- i trójwymiaru prezentuje się na ekranie wyśmienicie, a dźwięki lecące w tle rozgrywki… to po prostu majstersztyk.

Opisywany tytuł został przeceniony o połowę. Nie wiadomo, jak długo potrwa ta obniżka, tak więc korzystajcie z niej, póki jeszcze jest taka możliwość. Pobierz Violett za 3,89 PLN w Google Play.

Flashout 2 

Jak obiecaliśmy, oto przed Wami kolejna produkcja stworzona w naszym kraju. Tym razem z Trójmiasta przenosimy się do Katowic, a dokładnie do siedziby studia Jujubee, które stoi za wyprodukowaniem ścigałki Flashout 2.

Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o wywołanej przed chwilą gierce, czas to zmienić. Flashout 2 to bowiem niezwykle wciągająca aplikacja, pozwalająca nam zarówno na zabawę w pojedynkę, jak i w rozgrywce Multiplayer. Miłośnikom klimatów Sci-Fi z pewnością spodoba się w tej grze to, iż jej akcja toczy się w futurystycznym świecie pełnym nowoczesnych maszyn latających.

Gracz może w Flashout 2 pokonywać kolejnych przeciwników, odblokowywać nowe trasy oraz – rzecz jasna – ulepszać swój statek o nowe bronie, turbodoładowanie i tym podobne. Najwięcej możliwości daje nam zabawa w trybie Kariery, w którym zaczynamy jako żółtodziób, a zadaniem jest zostanie mistrzem na mistrzami.

Autorzy polskiej gry wyścigowej zdecydowali się na 50-procentową obniżkę. W chwili obecnej cena produkcji wynosi niecałe cztery złote. Pobierz Flashout 2 za 3,99 PLN w Google Play.

Strategy & Tactics: WW II

Po kosmicznej wycieczce czas z powrotem zająć się szarą, brutalną rzeczywistością. W stu procentach jest w stanie pomóc nam w tym rosyjska gierka wojenna o nazwie Strategy & Tactics: WW II, dzięki której możemy pokierować losami żołnierzy walczących w tracie drugiej wojny światowej.

Opisywana apka to ponad 30 misji do ukończenia. Każda z nich to inny okres w historii, ale co najważniejsze – wszystko stworzone zostało w taki sposób, by jak najlepiej odwzorowywać wydarzenia z przeszłości. Fronty umieszczone są więc w tych samych miejscach, co kiedyś, a liczebność wojsk walczących zgadza się z różnego rodzaju statystykami historyków.

Poza rozgrywką jednoosobową, Strategy & Tactics: WW II oferuje również Multiplayer. Niektórzy narzekają na fakt, iż gra jest raczej mało zaawansowana, jednak – jak na mobilne warunki –  wydaje się wręcz idealna. Co prawda, pozbawiona większych fajerwerków, jednak z pewnością godna uwagi.

W chwili obecnej strategia od HeroCraft kosztuje 7 złotych i 50 groszy. To o połowę mniej niż dotychczas. Pobierz Strategy & Tactics: WW II za 7,50 PLN w Google Play.

Oscura: Second Shadow

Abyście nie zarzucili nam, iż promujemy tylko niektóre gatunki, postanowiliśmy znaleźć coś fajnego także dla miłośników zręcznościówek. Tak oto udało nam się zdobyć informację, że Oscura: Second Shadow została przeceniona o ponad 50 procent, a to okazja, jakiej na pewno nie można zmarnować.

W Oscura: Second Shadow kierujemy tajemniczym, mrocznym strażnikiem światła. Po tym, jak skradziony został legendarny kamień o ogromnej mocy, wspomniany bohater ma za zadanie odnaleźć go i ukarać każdego, kto ma cokolwiek wspólnego z jego zniknięciem. Oczywiście, to na naszych barkach spoczywa obowiązek „opiekowania” się bohaterem.

Tajemniczy świat stworzony na potrzeby Oscura: Second Shadow zawiera ogromną ilość pułapek do ominięcia. Rozgrywka nie jest wyjątkowo trudna, ale od czasu do czasu zmusza nas do większego wysiłku i zaangażowania.

Sterowanie zastosowane w platformówce to świetny przykład na to, że mobilne granie może być naprawdę wygodne. Dotykając ekranu, wykonujemy każdy potrzebny ruch, a więc nie wymaga się od nas żadnych kombosów czy też innych nieco bardziej skomplikowanych zagrań.

Jeżeli chodzi o grafikę, wszystko najlepiej widać na screenie. Nie można powiedzieć, że Oscura: Second Shadow prezentuje się słabo, ale na pewno jej specyficzność nie spodoba się wszystkim. W końcu są tacy, co cenią mroczność, a nie brakuje również na świecie wielbicieli barw.

Gra Oscura: Second Shadow dostępna jest w Google Play za równe 7 złotych. Nie wiadomo, kiedy znów odbędzie się wyprzedaż tego tytułu, tak więc warto skorzystać z tej promocji, póki jeszcze jest taka możliwość. Pobierz Oscura: Second Shadow za 7,00 PLN w Google Play.

Na dzisiaj to już wszystko, Drodzy Czytelnicy. Mamy nadzieję, że za tydzień znowu nas odwiedzicie, a teraz… bierzcie się za pobieranie! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button