Hungry Piggy 3 : Carrot – głodna świnka potrzebuje ludzkiej pomocy

Mała, zielona świnia jest strasznie zagłodzona. Wszystkie warzywa nadające się do zjedzenia są w zasięgu jej wzroku, lecz niestety drogę do nich torują różnorodne przeszkody. W Hungry Piggy 3 : Carrot przyjdzie nam wcielić się w rolę dobrego duszka, który przeprowadzi chrumkającą świnkę do jedzenia.

W każdym z dziesiątek poziomów cel jest jeden: dostanie się do jedzenia i szybkie jego pożarcie. Niestety, mimo tego, że fanty znajdują się blisko, narażają naszą bohaterkę na wielkie niebezpieczeństwo.

Wśród przeszkadzajek należy wyróżnić przede wszystkim drewniane skrzynie, kamienne bloczki, klatki i bomby. Podczas gry musimy myśleć. Im sprawniej uda nam się pokonać level, tym więcej gwiazdek otrzymamy. Co oznacza sprawne pokonanie levelu? Takie przestawianie bloczków, by w najmniejszej ilości ruchów uzyskać dostęp do warzywek.

Na nasze szczęście, poziomy możemy powtarzać dowolną ilość razy bez konsekwencji. Czasem zdarza się, że utkniemy w jakimś miejscu i nijak nie możemy się ruszyć. Wtedy jedynym ratunkiem jest odświeżenie planszy i ponowna próba zmierzenia się z wredną cebulą, kapustą, bądź dynią :)

Brak tutoriala jest sporym utrudnieniem. Wraz z pojawianiem się kolejnych obiektów do tej pory nam nieznanych, musimy radzić sobie sami, kombinując na bieżąco co z danym fantem zrobić. Ale to w końcu też jakiś wysiłek dla naszego umysłu!

Aplikacja studia Big Wood Games prezentuje się całkiem sympatycznie. Nie jest może jakoś szczególnie odpicowana, ale można w niej spędzić miło czas. Dźwiękowo jest całkiem w porządku, graficznie podobnie. Żadnych mikropłatności, żadnych ulepszeń i power-upów – czysta gra logiczna dla fanów łamigłówek ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button