Stwórz efektowny klip z własnych zdjęć i filmów

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała programy na Androida do tworzenia wyjątkowych pokazów złożonych z naszych zdjęć i filmów. Oprócz tego przedstawiła aplikację „Retro for Instagram” do przeglądania zasobów Instragramu na iPadzie oraz „WikiLinks” – program do obsługi najpopularniejszej internetowej encyklopedii.

Z Instagramu wciąż korzystają miliony użytkowników, a aplikacja cały czas nie ma swojej oficjalnej wersji na iPady. Dlatego ci z Was, którzy posiadają te spore mobilne urządzenia i lubią przeglądać zdjęcia innych powinni wypróbować „Retro for Instagram”.

20140617-oa-odc-89.Still005

„WikiLinks” to dość droga aplikacja, zapłacimy za nią prawie 6 euro, ale jeśli często korzystacie z Wikipedii, to nie będą to źle wydane pieniądze. Program działa bardzo sprawnie i oferuje wiele świetnie przygotowanych opcji, jak np. wyszukiwanie filmów związanych z danym zagadnieniem.

W pojedynku spotkały się natomiast aplikacje dla systemu Android, dzięki którym stworzymy dopracowane pokazy slajdów z własnych zdjęć i filmów: „Magisto: Magiczny Edytor Video” i „VideoShow: Movie maker & editor”

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button