Audio Glow Music Visualizer – czy aby na pewno przydatne?

Na pewno wielu z was pamięta czasy świetności Winampa, który był u nas niesamowicie popularny w Polsce i nie tylko. To samo z wbudowanym w system Windows Media Player. Oczywiście aktualnie również znajdą się osoby, które są wierne swojemu oprogramowaniu, lecz okazuje się, że ludzie rezygnują z tych programów by zainstalować inne, zwykle lżejsze. Bardzo ważnymi częściami Winampa i WMP były wizualizacje. Kto z nas nie klikał przez wiele minut na opcję pokazania następnej wizualizacji? Prawie wszyscy to robili.

Na Androida pojawiła się właśnie aplikacja, która jest również wizualizacją, lecz działa ona z dowolnym odtwarzaczem, czy też programem. Wizualizacja jest więc osobną aplikacją. Wyświetla ona także tytuł i autora odtwarzanej piosenki, jeśli oczywiście dany program jest obsługiwany. Aplikacja sterować może także naszym odtwarzaczem. Wystarczy go po prostu wybrać. W programie mamy szereg ustawień, które pozwolą nam na personalizację wizualizacji, którymi są po prostu zwykłe paski, które odpowiadają poszczególnym częstotliwością. Możemy zmieniać ich kształt, animacje, kolory oraz wiele innych.

Czy wizualizacja jest ładna? Oczywiście, że tak, lecz to zależy od preferencji danej osoby. Często nawet wbudowane ustawienia mogą nie pomoc. Te możemy zapisywać i traktować jako style.

Co z przydatnością aplikacji? Właściwie większych zastosowań nie widać oprócz tego, by chwilę sobie popatrzeć i w sumie zamknąć aplikację, bo nie ma raczej sensu na to patrzeć. No chyba, że ktoś po prostu lubi marnotrawić czas na coś nieproduktywnego i nieciekawego. Są zdecydowanie lepsze rzeczy do oglądania. Może dlatego ludzie przestali interesować się wizualizacjami?

Aplikacja za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button